Wyobraź sobie, że jesteś Jennifer Lopez. Już? Dzwoni do ciebie asystent rosyjskiego miliardera i proponuje zamknięty występ, tylko dla bogacza i jego przyjaciół. Czy rzucasz słuchawką, oburzona taką propozycją? Nie. Z ochotą wdziewasz futro i lecisz do Moskwy, bo tam czeka na ciebie naprawdę okrągła sumka. Jaka? No to czytaj...

DWA MILIONY DOLARÓW

Jeden z miliarderów tak bardzo chciał posłuchać słowiczego śpiewu w wykonaniu biuściastej Mimi, że zdecydował się jej zapłacić aż 2 miliony dolarów za występ. Mariah oczywiście przyjęła zaproszenie na jego przyjęcie, śpiewała - UWAGA - przez godzinę i zainkasowała sumę, która wystarczyłaby na kupienie za jednym zamachem ośmiu willi pod Warszawą. Mamy podejrzenie, że miliarder jest wielbicielem nie tylko głosu Mariah...

1,2 MILIONA DOLARÓW

Jennifer Lopez to ulubienica niejakiego Andrieja Mielnikowa. Jej śpiew ceni także żona miliardera, Aleksandra. Kochający małżonek zafundował zatem swojej połowicy 40-minutowy koncert Jenny. Zapłacił za to 1,2, miliona dolarów. Więc jeśli dzisiaj twój ukochany przyjdzie do ciebie z różą i pudełkiem czekoladek, możesz śmiało wyrzucić go z domu. Jeśli nie chcesz mojej zguby, Jennifer Lopez kup mi luby!

MILION FUNTÓW

Roman Abramowicz to człowiek posiadający znakomity gust muzyczny. A jaki ma gest! Swoją randkę z Darią Żukową postanowił urozmaicić występem Amy WInehouse. Daria była zachwycona, Amy - również, ale w sumie trudno się dziwić. Każdemu wykwita na twarzy uśmiech na wiadomość, że oto wzbogacił się o milion funtów. Ciekawe, na co panna Winehouse wyda te kwotę? Mamy swoje typy.

300 TYSIĘCY DOLARÓW

Kwota 300 tysięcy dolarów za występ wypada blado w porównaniu z powyższymi honorariami. Ale jeśli płaci ją Bill Gates Stingowi za wykonanie zaledwie 8 utworów na prywatnej imprezie, to wszystko się zgadza. Sting przyjechał, zaśpiewał, przybił z Gatesem piątkę, pewnie podyskutowali o Viście i rozjechali się do domów. To się nazywa żyć bez stresów!

______________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz, jak wygląda Miss Bezdomnych
>>> Polacy są narodem ryzykantów seksualnych
>>> Dramaty gwiazd niosą nadzieję