WODA: Lubi wygodę i lenistwo

Ten facet na pewno źle znosi nadmierną kontrolę, ale nie jest w pełni niezależny. Musi mieć czas dla siebie, na swoje przyjemności, ale potrzebuje kogoś, kto będzie go wspierał i czasami wyręczał! Świetnie się czuje w luksusowych warunkach.

Reklama

MLEKO: To pantoflarz!

Mężczyźni, którzy lubią mleko, chętnie przerzucają wszelkie obowiązki na kobiety. To spryciarze - wiedzą, że wystarczy potulnie położyć uszy po sobie, a w zamian ma się święty spokój! Lubią wygodę i lenistwo, ale zazwyczaj są dobrymi mężami i… kochankami!

HERBATA: Marzyciel w stylu retro

Smakosz herbaty jest nieco staromodny - spokojny, romantyczny, szarmancki. Nie znosi awantur, lubi spacery, rozmowy i podróże. Chętnie przygotuje kolację przy świecach… A przy tym nie toleruje ekstrawagancji i zdecydowanie nie zaakceptuje tzw. przebojowej i zbyt samodzielnej kobiety!

SOK: Wszystkie kobiety są jego!

No, trafił Ci się amant! Wielbiciel soków to jednocześnie miłośnik kobiecych wdzięków. Musisz na niego uważać, bo po prostu on nie jest w stanie przejść obojętnie obok kobiety. Powinnaś więc sobie postawić dość wysoko poprzeczkę, dbać o siebie i - co jest bardzo ważne - być dla niego wieczną zagadką. Spraw, by stale musiał Cię zdobywać!

PIWO: Wszędzie dobrze, ale w pubie najlepiej

Typowy piwosz zrobi wszystko, by wymknąć się na tzw. męski wieczór. Potrzebuje dużo przestrzeni tylko dla siebie i od czasu do czasu po prostu musi wyrwać się z domu. Pozwól mu na to!

czytaj dalejKAWA: Perfekcjonista

Kawosz zwraca dużą uwagę na wygląd. To on najczęściej podbiera kosmetyki żony i potrafi wydać majątek na markowe ciuchy. Ciężko przeżywa krytykę i… starzenie się! Jeżeli nie chcesz mieć sfrustrowanego nerwusa, nie wytykaj mu rosnącego brzuszka i zakoli!

WINO: Smakosz nad smakosze

Degustator - nie tylko dobrych trunków, lecz także jedzenia. Uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni. Niestety, chętnie smakuje też inne dobre strony życia, a do nich na pewno należą kobiety… To partner dla tolerancyjnych pań!

RED BULL: Wieczny odkrywca

Napoje energetyzujące ceni facet, który kocha podróże i zmiany. Jego domem jest cały świat. Zastrzyk adrenaliny jest mu potrzebny jak powietrze, dlatego kocha wszelkie wyzwania. Jeżeli chcesz go przy sobie zatrzymać, zadbaj, by życie nie stało się rutyną!

WHISKY: Inteligentny balangowicz!

Uważa, że życie jest zbyt krótkie, by zajmować się problemami i zamartwiać czymkolwiek. Nie jest lekkoduchem, choć stara się wykorzystać każdą okazję do zabawy. Lubi kobiety, ale tylko inteligentne. Łatwe cele go nie interesują!

___________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Sprawdź, co piją gwiazdy
>>> Frytko, nie idź tą drogą!

>>> Tak bankrutują największe gwiazdy
>>> Oto mężczyzna na nasze czasy