Magazyn "Twój Styl" w swoim najnowszym wydaniu przedstawia wyniki sondażu przeprowadzonego wspólnie z portalem www.kobieta.interia.pl.

Kogo pytano? Kobiety. A o co? Oczywiście o mężczyzn. Jaki obraz faceta wyłania się z suchych danych procentowych? Czego oczekujemy od swojego partnera? A co od niego naprawdę dostajemy? Wreszcie - jaki powinien być ten wyśniony, wymarzony....

Reklama

CELEBRYCI POD LUPĄ

Najłatwiej wybrać sobie ideał spośród znanych panów. I tak konkurencję pod nazwą "najlepszy mężczyzna na dzisiejsze czasy" wygrał Maciej Stuhr (14 proc.). Tuż za nim uplasował się Artur Żmijewski (12 proc. ) i Mateusz Damięcki (11 proc.). Dalej uplasowali się Sebastian Karpiel-Bułecka, Robert Kubica, Szymon Majewski, Borys Szyc i Piotr Walter (szef TVN). Jak stąd wniosek? Ano taki, że w cenie są dzisiaj panowie opiekuńczy, wyznający rodzinne wartości (szacowni ojcowie rodzin Stuhr i Żmijewski). Cenimy urok osobisty i poczucie humoru, czego trzem pierwszym gwiazdorom na pewno nie brakuje. Uroda - raczej spokojna, klasyczna (wyjątkiem może być superprzystojny Damięcki) i co tu dużo mówić - typowo polska.

ALE PRAWDA JEST ZUPEŁNIE INNAWiemy, kto się nam na pewno podoba, musimy jeszcze ustalić - dlaczego. Jakie są zatem główne cechy mężczyzny Anno Domini 2009? Jak się okazuje jest on egoistyczny (tę cechę wskazywało 18 proc. respondentek), dba o siebie (17 proc.), jest pracowity (11 proc.) i ciekawy świata (11 proc. ). Ale bywa także zakompleksiony (9 proc.).

Ciekawe jest pytanie o oczekiwania, jakie mamy wobec panów. Do czego nam jest potrzebny mężczyzna? Ano po to, by wspierał nas w trudnych chwilach (aż 23 proc. respondentek) i dostarczał nam rozkoszy miłosnych (15 proc.). Odpowiedzi, że mężczyzna jest po to, by kobieta nie była sama udzieliłi aż 13 proc. Z tego wniosek, że albo bywamy małymi egoistkami albo po prostu mówimy, co nam w duszy gra.

A tobie, internautko? Po co ci mężczyzna? Jeśli masz ochotę podyskutować o tym na naszym forum - do dzieła! CZEKAMY NA WASZE OPINIE.

________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Najgłośniejsze rozwody show-biznesu
>>> Jak Kasia zmieniała się w Katarzynę
>>> Rachel Weisz idzie na wojnę z botoksem

>>> Tak bankrutują największe gwiazdy