Inne
Reklama
Inne
Inne

Słońce, zanieczyszczone powietrze, klimatyzacja, ciągła koloryzacja, a także stres – na efekty nie trzeba długo czekać. Z każdym dniem włosy stają się coraz bardziej odwodnione i zniszczone, wręcz suche.

DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?

Ich stan jest spowodowany brakiem warstwy ochronnej, która zabezpiecza je przed utratą wody. Łuski włosów znajdujące się w zewnętrznej warstwie pozbawione są naturalnych substancji odżywczych, co doprowadza do matowienia, braku elastyczności oraz trudności w ich ułożeniu. Suche włosy stają się bardziej podatne na uszkodzenia oraz działanie szkodliwych czynników z zewnątrz.

ENCYKLOPEDIA ZDROWEGO WŁOSA

Zdrowy włos powinien zawierać około 10% wody, dlatego tak ważne jest dobre nawilżanie za pomocą odpowiednich kosmetyków. Włosy suche potrzebują dużo większej opieki i dbałości o nie, niż np. włosy normalne.

Włoska firma kosmetyczna Kemon stworzyła specjalistyczne szampony, maski i kremy z serii Actyva Nutrizione dostosowane do włosów suchych. Kosmetyki te są bogatą mieszanką protein pszenicy, wosków z oliwy z oliwek, białka i tłuszczy pochodzenia roślinnego, a także aktywnych składników o działaniu nawilżającym, antyelektrostatycznym oraz nabłyszczającym. Poprzez indywidualnie dobraną kurację włosy stają się lśniące, miękkie, sprężyste i łatwo się rozczesują. Kosmetyki Nutrizione w zależności od potrzeb dają natychmiastowe lub delikatne odżywienie. Stworzone na bazie naturalnych składników sprawiają, że włosy suche stają się w pełni nawilżone.

___________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zainwestuj w tic taki, bo ci...
>>> Twarz do bazy, zgłoś się…
>>> Jedz żelazo, póki gorące...