Inne
Reklama

Tym razem śliczna Ania zwyciężyła w rankingu najseksowniejszych polskich aktorek. Ranking stworzyło kilkanaście tysięcy użytkowników portalu Interia.pl.

DZIEWCZYNA PIŁKARZA GÓRĄ!

Ania Przybylska razem ze swoimi 31 procentami głosów jest zdecydowaną liderką rankingu. Dziennikarze portalu zastanawiają się, czy to zasługa dwóch rozbieranych sesji do "Playboya” z 2000 i 2002 roku. A pokazanie wdzięków na łamach czasopisma wydaje się przepustką do wysokiego miejsca w zestawieniu najseksowniejszych. Anna Mucha dzięki ostatniej sesji dla magazynu zajęła wysokie trzecie miejsce (10 proc. głosów) ex equo z Joanną Liszowską, która też ma za sobą podobną sesję.

Wyjątkiem od tej reguły jest Marta Żmuda-Trzebiatowska, która zajęła wysokie drugie miejsce (14 proc. głosów), pomimo że nie odsłaniała swoich wdzięków. Wysoko uplasowały się jeszcze Karolina Nowakowska (9 proc.) i Alicja Bachleda-Curuś (6 proc.). Najmniej seksownymi aktorkami spośród wymienionych w sondzie zostały: Agnieszka Dygant, Katarzyna Figura i Kasia Cichopek. Dziwi spadek popularności tej ostatniej. Czyżby nowy image matki zaszkodził seksapilowi Kasi? Bachledzie-Curuś nie zaszkodził - przynajmniej na razie...

_____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Wierzysz, że ich figury to efekt diety?
>>> Króliczek "Playboya" zmniejsza biust
>>> Piersi Niemek stają się coraz większe

>>> Zobacz, jak botoks oszpecił znaną aktorkę