Inne
Reklama
Inne
Inne

Ostatnio co i rusz gwiazdy zaskakują nas nowym wcieleniem. Do ich grona dołączyła również Eva Longoria- Parker. Znana z serialu "Gotowe na wszystko" aktorka to bez wątpienia obiekt męskiego pożądania, czego najlepszym dowodem był przyznany jej przez czytelników magazynu "Maxim" tytuł najseksowniejszej kobiety świata. Swoją urodę do tej pory podkreślała jednak zwykle stonowanymi i eleganckimi, kobiecymi kreacjami i fryzurami. Teraz zaskoczyła wszystkich i pokazała się w nowej, bardziej drapieżnej odsłonie. Jest nie do poznania!

WYSZŁA Z NIEJ CAŁA DRAPIEŻNOŚĆ

W sesji dla magazynu "Citizen K" rozpuszczone loki Longorii zastąpiła krótka czarna peruka, a miejsce seksownego bikini lub kobiecych sukni zajęły majty z podwyższonym stanem, zainspirowane Lady Gagą. Nowy, ostrzejszy image utrzymany jest w ciemnych barwach i dopełniony biustonoszem push-up, parą czarnych samonośnych pończoch, drapieżnym manicure, wyrazistym makijażem i czarnym smokingiem.Inne
Inne

Poza zdjęciem okładki Longoria pojawia sią w magazynie jeszcze na kilku innych zdjęciach autorstwa Ruvena Afanadora. Prezentuje się na nich w kreacjach utrzymanych w futurystycznym stylu. Czy taka odmiana dobrze zrobi jej wizerunkowi filigranowej kobietki niknącej przy ramieniu strzelistego męża Tony Parkera?

Jak sugeruje dziennik "Daily Mail", Longoria postanowiła pójść śladem swojej przyjaciółki Victorii Beckham. Posh, z która Longoria ma wiele wspólnego (między innymi męża sportowca), znana jest z eksperymentowania ze swoim wyglądem.

______________

NIE PRZEGAP:

>>> Uwaga! To jest złodziejka mężów
>>> To, co nas podnieca, to wcale nie jest kasa
>>> "To będzie moje ostatnie piwo"