>>> "Playboy" z Muchą już jest. I jest ostro!

Ania zawsze wolała zwracać uwagę tym, co ma w głowie, a nie tym, co nosi, i konsekwentnie wybierała skromny image. Prosta fryzurka, luźne bluzy, zwyczajne T-shirty i dżinsy - to strój, do jakiego nas przyzwyczaiła. Jeśli zastępowała go czasem sukienkami, to zawsze o prostym fasonie lub skromnej długości do kostek.

NARODZINY SKANDALISTKI

Aktorka upodobała sobie wyważone granaty, niewinne biele i stonowane beże. Niewyszukane fryzury a la chłopczyca i długie włosy z przedziałkiem na środku lub prostą grzywką nadawały jej wygląd bardziej pilnej uczennicy niż popularnej i uznanej gwiazdy. Podkreślała co najwyżej biust (a ma się czym pochwalić).

Jednak image prawdziwej skromnisi musiał się w końcu znudzić. Zmiana jednak nie przypadła do gustu publiczności. Czarna suknia, którą przywdziała jako prowadząca 31. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, wywołała oburzenie dekoltem odsłaniającym całe plecy aktorki.

Ale najwięcej metamorfoz Muchy zobaczyliśmy w "Jak oni śpiewają". Wysokie piąte miejsce w telewizyjnym show aktorka zawdzięcza nie zdolnościom wokalnym, ale efektownym przebierankom.

Wydaje się, że to, czego poskąpiła sobie w normalnym życiu, nadrobiła w programie... Odważnie nosiła dziwaczne futerka, toczki jak u starszej pani i bluzki z koronkowym kołnierzem. Skromny habit obrazoburczo łączyła z krwistoczerwonym lakierem do paznokci, nie wahała się również wdziewać lateksów, gorsetów i kabaretek z podwiązkami. Raz pojawiła się nawet jako gruby i łysy facet, na którym z pewnością nawet mucha by nie siadła...

PRECZ Z "DUPOWORAMI"

Ostatnio aktorka wyraźnie schudła i tym łatwiej jej przywdziewać skąpe kreacje bez obawy, że odsłonią również dawne wałeczki. Mało tego - aktorka wystapiła w długo oczekiwanej rozbieranej sesji do "Playboya", gdzie wygląda po prostu zjawiskowo.
Mucha nadal jednak ma dystans do spraw związanych z wyglądem. Na przykład skarżąc się, że odkąd schudła, ulubione spodnie zmieniły się w "dupowory".

NIE PRZEGAP:

>>> Czy pamiętasz tamtą Małgorzatę Korzuchowską?
>>> On zawsze miał słabość do pięknych i... młodszych
>>> Uwaga! To jest złodziejka mężów