Najbardziej stylową celebrytką "People” ogłosił Kate Winslet. Brytyjska aktorka została doceniona za jej "unikalną markę seksownego wyrafinowania, nowoczesny hollywoodzki szyk i te godne pozazdroszczenia krągłości”.

Reklama

Michelle Obama również znalazła się na liście jako celebrytka o najbardziej "przystępnym” szyku.

Reese Witherspoon zdobyła tytuł gwiazdy z najlepszymi krótkimi sukniami, a znana z High School Musical Vanessa Hudgens została uznana za najlepszą ambasadorkę szyku w stylu hippice.

W zestawieniu nie mogło zabraknąć młodej gwiazdy szybko okrzykniętej nową ikona stylu. Znana ze "Slumdoga” śliczna Freida Pinto została wyróżniona za najlepsze zastosowanie kolorów. Nastoletnia piosenkarka country Taylor Swift została uznana za najmocniej błyszczącą gwiazdę.

Wyróżnione zostały również: najbardziej stylowa mama - Nicole Richie, Beyonce – na najlepszy "uliczny” szyk oraz Kim Kardashian - za najlepsze.... bikini.

Na liście najbardziej stylowych panów znaleźli się: Brad Pitt, gwiazdor "Zmierzchu” Robert Pattison i aktor Bradley Cooper. Magazyn "People” docenił ich przywiązanie do szykownych detali, takich jak szale, szpilki i krawaty, które "stawiają ich styl poza konkurencją”.

Rocznicowy numer magazynu będzie w sprzedaży od piątku. Zostaną w nim wypunktowane również największe wpadki i klapy w modzie tego sezonu. Wiadomo już, że posiadaczkami najgorszych sukni na czerwonym dywanie zostały Paula Abdul i Renee Zellweger.

_______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Najseksowniejsze babki po czterdziestce
>>> "Zawodowo sypiam z cudzymi żonami"
>>> Sprawdź, czy jesteś pantoflarzem