Inne
Reklama

Andrea McLean to popularna brytyjska prezenterka. Trudno uwierzyć, że ta szczuplutka 39-latka nie może żyć bez słodyczy. Dziennikarka zdradza, że zawsze miała niegasnąca ochotę na słodycze. „Chomikowałam zapas batoników ukryty w mojej sypialni po to, by uczynić zadość mojemu uzależnieniu” – wyznaje. „Moje uzależnienie od czekolady wpędziło mnie w chorobę” – dodaje.

Bez słodyczy czuła się jak w letargu - słaba, puchnąca. To kazało jej wciąż łamać postanowienie, że raz na zawsze skończy ze słodkościami.

W czerwcu dziennikarka poszukała pomocy u hipnoterapeuty Glenna Harrolda. Po pierwszej sesji czuła się okropnie, lecz Harold odparł, że to jej ciało źle reaguje na brak cukru. Obiecał, że to uczucie niebawem minie - i tak też się stało.

Szczęśliwa Andrea jest "czysta” już od trzech miesięcy. Dumna z odzyskania kontroli nad sobą uczciła zwycięstwo pięknym aktem dla magazynu "Closer”. Naga dziennikarka przeciąga się na czekoladowym tle, a jej nagośc przykryta jest tylko... czekoladą. Zdjęcie jest zarazem żartobliwą wariacją na temat słynnego zdjęcia do filmu "American Beauty” – tyle że róże zastąpiono bardziej jadalnymi smakołykami.

__________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Co łączy Monikę Olejnik ze znaną piosenkarką?
>>> Zajrzyj do królestwa bogini tatuażu
>>> Co zrobić, by twoje nogi kręciły facetów