Jesteś długonogą blondynką o wymiarach 90 na 60 na 90? Masz zniewalający uśmiech i wspaniale się ubierasz? Super, ale jeśli nie znasz tych trzech trików, odpadasz w przedbiegach w trudnej sztuce robienia wrażenia na mężczyznach.

Reklama

JAK GO OCZAROWAĆ?

Po pierwsze: miej swoją tajemnicę. Mężczyźni o wiele bardziej interesują się kobietami, które ich intrygują, niż tymi, które podają im wszystkie informacje o sobie na tacy. Chcesz go wystraszyć? Opowiedz na pierwszej randce całe swoje życie, opisz swoją rodzinę i ulubione pozycje seksualne, uświadom go co do planów na przyszłość... Gwarantujemy, że na waszej drugiej randce nie będzie już nic ciekawego. O ile w ogóle do niej dojdzie. Dawkuj mu zatem umiejętnie informacje o sobie.

Po drugie: dbaj o siebie. Faceci wcale nie lubią wyzywających seksbomb. O wiele bardziej działają na nich z pozoru zwykłe, ale schludne kobiety. Dlatego dbaj, by mieć na randce ładny manicure, uczesane włosy i świeży makijaż. Bez nich nie wolno ruszyć ci się z domu. Nie ma nic bardziej żenującego niż prezentowanie na randce tłustych włosów ściągniętych gumką.

Po trzecie: miej swoje słabostki. Prawdziwym haczykiem na faceta nie jest wcale postawa wyluzowanej kumpelki. Tak naprawdę to oni szaleją za kobietami delikatnymi. Możesz być przy tym niezależną kobietą, ale to nie znaczy, że nie jesteś wrażliwa. Widzisz tę subtelność?

____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Oto siedem kryzysów małżeńskich
>>> Co potrafią gorące majtki
>>> Zmysłowe odchudzanie