Tushar Waghmare alias Tushar Bapat został aresztowany 18 sierpnia. Ten inżynier z indyjskich linii lotniczych okazał się być oszustem matrymonialnym o nie lada sprycie.

Waghmare kandydatek na żony szukał na portalach matrymonialnych. Realizację planu rozpoczął zaraz po swoim rozwodzie w 2006 roku. Jako cel upatrzył sobie kobiety z wysokiej kasty bramińskiej, rozwódki lub wdowy. Aby zapewnić planowi powodzenie zmienił nazwisko na bramińskie Bapat.

Tupar rozpoczął poślubianie kolejnych kobiet - część z nich pracowała w zawodzie architekta lub inżyniera, reszta była gospodyniami domowymi. Profil zawodowy i aparycja mężczyzny nie wzbudziły podejrzeń żadnej z pań ani ich rodziców, z którymi spotykał się zgodnie ze zwyczajem. Dodatkowo legitymizował się fałszywym zaświadczeniem o rozwodzie.

OD JEDNEJ ŻONY DO DRUGIEJ

Co najciekawsze, oszustowi przez długi czas udawało się utrzymać sprawę w tajemnicy. Jak opowiada komisarz policji R.M. Vhatkar w rozmowie z Times of India, oszust na zmianę wspóżył ze wszystkimi 14 małżonkami. Spędzał co najmniej trzy kolejne noce z każdą z kobiet, po czym twierdził, że musi odbyć podróż służbową i wyjeżdżał do kolejnej.

Cała mistyfikacja wyszła na jaw, gdy 29-letnia rozwiedziona architekt, którą Waghmare poślubił w sierpniu, udała się do drugiego z wynajmowanych przez męża mieszkań. Tam zastała inną kobietę, która była żoną oszusta od kwietnia.
Po aresztowaniu Waghmare został zwolniony z pracy. Skargi złożyło pięć z jego żon. Pozostałe nie chcą się ujawniać z troski o swoja reputację.

________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Przeszła 51 operacji, by być jak Nefretete
>>> Musiał publicznie przyznać: "Zdradzałem"
>>> Przepis na szczęście