Portal "Plejada" opublikował swoją listę mężczyzn w polskim showbiznesie, o których można powiedzieć, że urodą nie grzeszą. Czy też jak powiedziała niedawno Maria Czubaszek, "z urodą się oni nie narzucają".

Reklama

PIĘKNI INACZEJ

Nie każdy musi być piękny i młody, czasem wystarczy że ktoś ma klasę i poczucie humoru, także na swój temat. W rankingu nie ma polskiego Brada Pitta, czyli Macieja Zakościelnego, który sympatii pań jakoś w nadmiarze nie posiada. Może specyfiką polskich gustów jest uczucie dla słodkiego, lub wręcz odwrotnie, brzydala, którym chętnie byśmy się zaopiekowały?

KUBA SAM DAJE SHOW

Na pewno wiele pań wzięłoby w obroty chudzinę Kubę Wojewódzkiego, który na swoje czterdzieści parę lat nie wygląda. Ubrany w stylu młodzieżowym, w trampkach i modnych oprawkach okularów, spokojnie ujdzie w klubie w gronie dwudziestolatków. A że klata zapadnięta i włos rzadki? No cóż, z tak celnym dowcipem, ironicznym spojrzeniem na świat i dystansem do samego siebie, wygrywa się z niejednym opalonym ratownikiem.

RANDKA TYLKO PO CIEMKU

Krzysztof Kiersznowski od zawsze bywa obsadzany w rolach zbirów i facetów od brudnej roboty. Wizerunek ten udało mu się przełamać grając od ponad roku w "Barwach Szczęścia" przemiłego, romantycznego Stefana Górkę. W ten sposób zaskarbił sobie lojalność pań w średnim wieku, które za tak charakterystyczne oblicze chętnie oddałyby swoje długo bronione panieństwo.

KAROLAK TRAFIŁ DO TARCZY

Tomasz Karolak długo czekał na swoje 5 minut. Teraz wygląda na to, że czeka go aż 15 minut sławy. Dzięki serialowi "39 i pół" kobiety pokochały jego luzacki styl, niewielki brzuszek i przerwę między zębami. Ideały są w końcu nudne. Panowie za to są fanami Tomka, ponieważ pokazał im, że można w okolicy 40-tki być fajnym facetem, mieć pracę która sprawia przyjemność i jeździć autem, które budzi powszechne rozbawienie. I skoro panie kochają Tomka, który rozmiarami przypomina wielkie drzewo, to może ten karnet na siłownię nie jest nikomu potrzebny?

PRZYTUL I ZBAW MNIE

Szymon Hołownia rajcuje kobiety na zasadzie owocu zakazanego. Wieść, że kiedyś miał zamiar wstąpić do seminarium, od razu sprawiła, że panie zaczęły w myślach sprowadzać go na złą drogę. Jeśli do tego dojdzie, jego inteligencja i dziecięcy wyraz twarzy, sprawią, że stanie się on facetem twoich marzeń. Jeśli oczywiście wytrzymasz długi okres bez seksu przedmałżeńskiego…

PORZUCONY MAŁY PIESEK

Dariusz Krupa, jeszcze mąż Edyty Górniak, nie ma teraz lekko, choć opinia publiczna stoi raczej po jego stronie. Przy pani Edycie wyglądał jak brzydkie kaczątko, jednak wieść niesie o jego opiekuńczym wobec niej zachowaniu i wielkiej cierpliwości do chimerycznej żony. Która kobieta nie chciałaby, żeby ktoś opiekował się nią totalnie? Prywatne, intymnie, zawodowo, finansowo i medialnie. Przy takich zaletach uroda nie jest nawet potrzebna.

JEDEN NA JEDNEGO Z NAJSZTUBEM

Uwielbienie dla Piotra Najsztuba ma swe źródło w stwierdzeniu: "chciałabym i boję się". Janusz L. Wiśniewski już dawno powiedział, że intelekt jest sexy i jest to przypadek Najsztuba. Złośliwy, groźny, ironiczny, nigdy na poważnie – przypomina małego, złośliwego trolla, jednak jego seksapil jest niezaprzeczalny. To, że nie dba o staranny wygląd, chodzi w trampkach a na oprawki okularów wydaje krocie, tworzy tylko wokół niego legendę, której nie sposób się oprzeć. A na dodatek, świetnie gotuje…

W rankingu znaleźli się też Dariusz Gnatowski i Radek Brzózka. Nam zabrakło w nim jeszcze Radka Majdana, Pawła Królikowskiego, Artura Barcisia i Wojtka Jagielskiego.

Może wy macie inne typy na polskich uroczych brzydali obecnych w mediach?