Czy mogła wygrać w potyczce z jedną z najbardziej pożądanych polskich aktorek? Wygląda na to, że tak. Szapołowska nie przypadła do gustu córce ukochanego. Romy, która wiele lat mieszkała we Francji, kilka miesięcy temu wróciła do kraju. Podobno chce zrobić karierę jako reżyser. Nie da się jednak ukryć, że będąc blisko ojca, może lepiej "czuwać" nad jego życiem. Wzięła pod lupę jego nową wybrankę. I chyba ma za złe pięknej aktorce jej pociąg do drogich futer i ekskluzywnych kreacji...

"Może Romy myśli, że Szapołowska, która uwielbia luksusowe życie, związała się z Erykiem ze względu na jego zasobny portfel? A przecież oni już dowiedli, że są w sobie po prostu zakochani" - mówi znajoma Romy w rozmowie z "Na Żywo".

Biznesmen pewnie pragnął, by w relacje jego ukochanych kobiet były jak najlepsze. Jednak po tym, jak Romy zamieszkała z nimi, non stop dochodziło do kłótni między obiema kobietami. W końcu córka postanowiła się wyprowadzić. Czy to koniec wojny, czy dopiero jednej potyczki?

Niebawem nastąpi kolejne starcie: wszyscy troje spotkają się na planie nowego filmu. Stępniewski wystąpi tam jako producent, jego córka jako drugi reżyser, a Szapołowska jako odtwórczyni głównej roli kobiecej. Czy panie znowu będą drzeć koty czy może spełni się marzenie Stępniewskiego o rodzinnej sielance? A może po prostu trafił swój na swego?