Kate Winslet była dotąd kojarzona z rolami kobiet energicznych, silnych, bezpośrednich, a przez to niekoniecznie stylowych czy tajemniczych, Po ostatniej roli w filmie "Lektor" czy wcześniejszej sesji dla "Vanity Fiar" w roli Catherine Deneuve, aktorka pokazała swoją drugą, bardziej zmysłową twarz.

Reklama

Dodatkowo rozpętała się ogólnoświatowa debata nad atrakcyjnością jej biustu i trochę pełniejszego niż normalnie w Hollywood ciała. Nawet Oprah przyznała, że Kate jest dla niej symbolem kobiecości pełnej i dojrzałej.

Takie samo zdanie musi mieć też Hugh Hefner, który zawsze potrafił czujnie obserwować media i wie dobrze, kogo umieścić na okładce swojego pisma, żeby dobrze się sprzedało. Kate po otrzymaniu Oscara jest na wagę złota, więc Hugh nie próżnował i szybko złożył propozycję rozbieranej sesji w "Playboyu". Nie wiadomo jeszcze, o jakiej stawce mowa, a właściciel pisma powiedział tylko enigmatycznie: "Nie ma wątpliwości, że bylibyśmy zainteresowani Kate".

>>>Zobacz sesję Kate dla "Vanity Fair"

Mimo, że 33-letnia Winslet dotąd chętnie na potrzeby roli stawała nago na planie filmowym, ten czas już chyba dla niej minął. W końcu jest matką dwójki dzieci i czas przejść na wyższy poziom. Na razie aktorka nie skomentowała domniemanej propozycji, jednak miejmy nadzieję, że dzięki presji fanów, po raz ostatni zaprezentuje swoje wdzięki.

>>> Czy Kate Winslet już się nie rozbierze?