Na planie "Zagubionych" zaprzyjaźnił się z Maggie Grace. Jego sympatia w zupełności pokryła się z koncepcją scenarzystów. Grana przez Grace Shannon i Sayid byli jedną z najbardziej romantycznych par serialu. Niestety, bohaterka zginęła od postrzału na początku drugiego sezonu.

Reklama

Serialowy Sayid nie miał szczęścia w miłości - jego poprzednia ukochana zaginęła po tym, jak uratował ją przed torturami w irackim więzieniu. W rzeczywistości Naveen nie jest aż takim pechowcem. Ma syna z nauczycielką matematyki, którą uwiódł jako 16-letni uczeń. Obecnie spotyka się z 21 lat starszą od niego aktorką, Barbarą Hershey. "Najbardziej pociągają mnie kobiety, które znają swoją wartość. Ich siła sprawia, że wydają się piękniejsze" - mówi gwiazdor. Wygląda na to, że Naveen Andrews ma jednak coś wspólnego z serialowym Sayidem - jak się zakochuje, to na zabój!

Twierdzi, że uznanie go za jednego z najpiękniejszych ludzi świata schlebia mu, ale niewiele zmienia w jego życiu. Wciąż nie przyzwyczaił się do swojej ogromnej popularności. "Kiedyś dostrzegłem pod sklepem paparazzi. Nieświadomy tego, co mnie czeka, pomyślałem: Hmmm, pewnie Britney wpadła na zakupy" -śmieje się Andrews.

Zabójczo przystojny, skromny, rewelacyjny aktor, świetny partner w życiu i w pracy. Wygląda na to, że Naven Andrews jest jeszcze bardziej idealny niż serialowy Sayid!