Pamiętamy ją głównie z roli zmysłowej, tajemniczej kobiety z teledysku Chrisa Izaaka, "Wicked Game". W latach 90-tych Helena Christensen była jedną z top-modelek. To o niej nieżyjący już Gianni Versace powiedział, że ma najpiękniejsze ciało na świecie. Helena, Linda Evangelista, Cindy Crawford i Naomi Campbell rządziły kiedyś światem mody. Z ówczesnych gwiazd prawie żadna nie występuje już na wybiegach, jednak w ostatnim czasie coraz częściej mówi się o ich comebacku.

>>>Tutaj zobaczysz więcej śmiałych zdjęć Heleny Christensen

Claudia Shiffer, Eva Herzigova i Naomi Campbell promowały w ostatnim roku Louisa Vuittona, Amber Valetta - Valentino, a Linda Ewangelista powróciła na wybiegi w pokazach Prady. W końcu upomniano się także o boską Helenę.

Na zdjęciach w piśmie "Man About Town", Helena występuje w całej okazałości i burzy wszelkie mity, że kobieta po 40-tce jest w wieku średnim. Wygląda jakby czas się jej nie imał. Czarno-białe, wysmakowane, seksowne ale niewulgarne zdjęcia są wspaniałym ukoronowaniem portfolio modelki o światowej klasie.

Przypomnijmy, że od niedawna Helena pracuje także dla Agent Provocateur, pozując w ich najnowszej kampanii reklamowej. Przebrana za prowokującą piratkę z koltem w dłoni wyzywa patrzącego na pojedynek, którego nie można wygrać.Reklama