Inne
Reklama
Inne

Zdążyliśmy się już przyzwyczailiśmy się do widoku wypielęgnowanej i eleganckiej Katie Holmes. Dlatego zdjęcia, na których aktorka biega po ulicach Nowego Jorku w opadających spodniach, tanich T-shirtach, powyciąganych swetrach i nowej, mocno skróconej fryzurze, wywołały falę plotek. Media spekulują, że piękna aktorka miała dość Toma i scjentologicznych zakazów i nakazów. Nagłówki gazet huczą od podejrzeń, że obcięcie włosów niesie za sobą ogromną zmianę w życiu Katie. A co z zaokrąglonym brzuchem? To musi być z pewnością druga ciąża....

Inne
Inne

Rozstanie, nowa praca lub przeprowadzka do innego miasta - zdaniem ekspertów - sprzyjają podjęciu decyzji o zmianie wizerunku. To duży stres, który może skończyć się także manią zakupową. Nic więc dziwnego, że Katie Holmes zmieniła się nie do poznania. Aktorka, która występuje aktualnie na Broadwayu w sztuce "All My Sons" opuściła na jakiś czas Beverly Hills i przeniosła się do Nowego Jorku. Nowa praca niesie ze sobą także chwilową rozłąkę z mężem.

Ponadto, aby nawiązać kontakt z artystami, Katie postanowiła zmienić styl glamour na bardziej luźny i swobodny. Gwiazda chciała się tym samym upodobnić do nowojorskiej bohemy, która nie przywiązuje większej wagi do ubioru. Ale, jak się okazuje, jej zachowanie nie jest niczym nowym.

Ci, którzy pamiętają Katie ze szkolnych lat, potwierdziliby, że żona Toma Cruise'a w niczym nie przypominała typowej amerykańskiej cheerleaderki. Nie była piękna, ani superzgrabna. Nie miała powodzenia u facetów, nie stroiła się i przesadzała z dbałością o siebie. Sama Katie mówi o sobie, że była niezdarą, stale się przewracała, zalewa napojami i brudziła ubrania jedzeniem.

Ciekawe, co przeszłości gwiazdy i jej obecnym stylu na lumpa powiedziałaby Victoria Beckham? Czy będzie chciała nadal przyjaźnić się z pospolitą Katie?

Równolegle z plotkami o kryzysie w związku Cruise'a i Katie pojawiły się informacje o rzekomej ciąży aktorki. Pod lupę brany jest jej brzuch, a znawcy tematu doszukują się zmian w rysach twarzy, które mają być dowodem na błogosławiony stan gwiazdy.

Jeśli któraś z hipotez okaże się prawdziwa, dowiemy się o tym wkrótce. Rozpadu małżeństwa, ciąży, czy ochłodzenia stosunków z rodziną Beckhamów, w hollywoodzkim światku długo w tajemnicy utrzymać się nie da.

Katie Holmes przed metamorfozą:

Tom i Katie z Victorią Beckham w lipcu 2007. Obok zdjęcie małżeńskiej pary sprzed 3 miesięcy.