Inne
Reklama

Latynoska lalka Barbie z cellulitem

Inne
Inne

Eva Longoria do tej pory uchodziła za ideał. Latynoska lalka Barbie w pełni utożsamiła się z graną przez siebie bohaterką "Gotowych na wszystko” Gabrielle. Zawsze pokazuje się w perfekcyjnym makijażu i w świetnie skrojonych kreacjach, które podkreślały jej zgrabną figurę. Poza tym po sesjach w "Maximie” uznawana była za właścicielkę jednego z najlepszych ciał w Hollywood. Rzeczywistość jest jednak troszkę mniej różowa. Jej ostatnie zdjęcia z wakacji dowodzą, że pośladki Evy wcale nie są tak jędrne, a brzuszek tak płaski jak widać na zdjęciach w kolorowych magazynach.

Wydęty brzuch Czarnej Mamby

Inne

Choć Uma Thurman w "Kill Billu” zachwycała zgrabną sylwetką i niesamowitą formą fizyczną, na korsykańskiej plaży raczej na seksbombę nie wyglądała. Wszystko przez wydęty brzuszek. Media obeszły się z nią bezlitośnie, zamieszczając zdjęcia okraszone brutalnym pytaniem: "Jeśli to nie ciąża, to co?”

Za mały biust Claire Danes

Za dużo tłuszczyku źle, za mało jeszcze gorzej. Krytyka może spaść nie tylko na piękności, które na urlopie pofolgowały sobie z jedzeniem. Równie napiętnowane są fanki zbyt restrykcyjnych diet. Claire Danes przechadzając się w bikini na włoskiej wyspie Ischia, pokazała dlaczego kobieta nie może być za chuda. Bo płaski ma wtedy nie tylko brzuch, ale również klatkę piersiową. A w obecnych czasach trudno być atrakcyjną kobietą bez pełnego biustu.

Królowa bikini ma 62 lata

Występując w bikini można nie tylko się skompromitować. Czasem prawda bywa naprawdę piękna. W tym roku wszystkich zaskoczyła Hellen Mirren. Nagrodzona Oscarem aktorka za rolę królowej Elżbiety udowodniła, że czas wcale nie jest największym wrogiem kobiety. W wieku 62 lat ma figurę lepszą niż niejedna trzydziestolatka. Jej brzuch wciąż jest płaski, a piersi jędrne.

Co ona wyprawia?

Są jednak gwiazdy, które potrafią odwrócić uwagę paparazzich od mankamentów swojego ciała, choć na plaży pokazują się prawie zupełnie nago. Gdy Sienna Miller pojawiła się na wybrzeżu Amalfii topless, nikt nie zastanawiał się, czy jej piersi są dostateczne krągłe, a uda gładkie. Wszyscy za to pytali, dlaczego całuje się i obściskuje z żonatym mężczyzną - Balthazarem Getty. To zdecydowanie najgorętszy romans tego lata. Getty rozstał się już z żoną. A Sienna oskarżyła brukowce, które opublikowały zdjęcia, o naruszenie jej prywatności.