W internetowym rankingu magazynu dla mężczyzn "FHM" Amy wyprzedziła zaniedbaną Britney Spears, która jest obecnie na ostrym życiowym zakręcie, oraz także niestroniącą od imprezowego życia aktorkę Lindsay Lohan.

Reklama

To nie pierwsza antynagroda, która przypadła w udziale 24-letniej piosenkarce. Wcześniej zaszczyciła listę najmniej seksownych gwiazd sporządzoną przez magazyn "Maxim" (2. miejsce). Została również uznana za jedną z najgorzej ubranych kobiet show-biznesu (ranking Mr. Blackwella).

Zestawienie pierwszej trójki rankingu nikogo chyba nie dziwi. 24-letnia Amy nie ma obecnie godnej siebie rywalki, a Britney i Lindsay robią wszystko, by ich wygląd był coraz bardziej odrażający.

Dużym zaskoczeniem jest obecność w pierwszej dziesiątce Victorii Beckham i Paris Hilton. Obie znane są z dbałości o modny wygląd, staranny image i zgrabne ciało. Żona znanego piłkarza uplasowała się tuż przed Hilary Clinton (5. miejsce), a dziedziczka tuż za nimi (7.). Następna jest Sarah Jessica Parker, którą magazyn "Maxim" okrzyknął najmniej seksowną kobietą świata.

Do drugiej dziesiątki weszły Camilla Parker Bowles (16.) i Nicole Kidman (18.). Niepodzianką jest fakt, że na mało zaszczytnej liście znalazła się Angela Merkel. Być może 20. miejsce pani kanclerz zawdzięcza kreacji, która zbyt mocno wyekponowała jej krągły biust.

Na kolejnych miejscach uplasowały się m.in.: Cameron Diaz (27), Heidi Klum (30.), Kate Moss (33.), Katie Price (36.), Nicole Richie (37.), Madonna (43.), Pamela Anderson (58.) i Christina Aguilera (96.).