Czyż nie są do siebie podobne?

Reklama

Aktorka Nicole Kidman i królowa popu Madonna wyglądają jak siostry.

Zapewnie nikt wcześniej nie dostrzegł podobieństwa między ekscentryczną, a w dawnych czasach nawet bezpruderyjną piosenkarką Madonną, a spokojną, opanowaną i cichą byłą żoną Toma Cruise'a. Bo nie mógł. Panie rózniły się jak czarny z białym.

Jak się jednak okazało, z wiekiem różnice zaczęły się zacierać. Madonna spokorniała i zaczęła nosić spokojne szarości i czernie w klasycznych fasonach. Na oficjalne imprezy wibiera nieco odważniejsze kreacje, ale nie są juz one tak wyzywające, jak dawniej.

Natomiast Nicole Kidman, która po rozstaniu z Tomem Cruisem ponownie wyszła za mąż, wyraźnie odżyła i stała się jeszcze bardziej kobieca. Jak widać jej nowy partner potrafi wydobyc z kobiety to, co najlepsze i jest bardziej tolerancyjny od zaborczego aktora. Jaki jest tego efekt?

Reklama

Obie celebritki wyglądają jak siostry bliźniaczki. Nie tylko noszą podobne sukienki, farbują włosy na identyczny kolor i czeszą je tak samo, nadużywają botoksu, ale też prowadzą podobny styl życia. Obie panie joggują (nawet w ciąży) i zdrowo się odżywiają. Czyżby były o krok od przyjaźni?

Reklama

Madonna ponad 20 lat temu i dziś:

Styl aktorki Nicole Kidman:

Inne kreacje podobne do tych, które ostatnio nosiły podobne celebritki:

Kate Bosworth w czarnej tiulowej sukni

Modelka z pokazu mody i aktorka Ellen Pompeo