Panna Miller to nie jedyne gwiazda, która związała się z kimś, kto ani nie wygląda ani nie prezentuje podobnego stylu, co poprzedni partner. Penelope Cruz, która prowadzała się z mężczyzną będącym obiektem poźądania całej damskiej części Ameryki (czyli Matthew McConaughey) zmieniła swoje preferencje i usidliła tajemniczego Hiszpana o mrocznej urodzie (czyli Javiera Bardema). Ryan Reynolds, który byl szaleńczo zakochany w ekologicznej i eterycznej Allanis Morisette po zakończeniu ich związku wpadł w objęcia stuprocentowej seksbomby czyli
Scarlett Johansson.

Reklama

ZAMIENIAMY NA GORSZY (LEPSZY) MODEL

Eksperci twierdzą, źe taka nagła zmiana upodobań nie jest domeną tylko i wyłącznie gwiazd z pierwszych stron gazet. Takźe zwyczajni ludzie wiąźą się z kimś, kto w niczym nie przypomina eksa.

Psychologowie uważają, źe podświadomie moźemy kierować się taką oto motywacją: nie wyszło mi nic z wysokim, smukłym brunetem, trudno - nie zrobię tego błędu po raz drugi i poszukam sobie niskiego, przysadzistego blondyna. Randkowanie z przeciwieństewm ostatniego partnera (mamy na myśli nie tylko róźnice w wyglądzie, ale takźe w osobowości) pozwala takźe zapomnieć o niepowodzeniu w poprzednim związku. Poza tym nie dopasowujemy swoich oczekiwań do standardów stworzonych w poprzedniej relacji, Nowy facet - nowe perspektywy jednym słowem.

RANDKUJ, A WYROBISZ SOBIE POGLĄD

Poza tym spedzanie czasu z rożnymi facetami pozwala nam na ostateczne wyrobienie sobie poglądu na to, kogo naprawdę potrzebujemy. Nawet, jeśli nowy związek zaczyna się podczas trwania starego zawsze moźemy zakończyć go ucząc się przy tym czegoś nowego o sobie i swoich romantycznych porywach serca".

Oczywiście to wszystko ma sens, gdy zmieniamy obiekt swoich westchnień na całkowicie inny w normalny sposób, wynikający ze zdrowych pobudek. Ale gdy przerzucamy się na inny typ faceta w drastyczny sposób moźe to być paniczna ucieczka od cierpienia w poprzedniej relacji, a nie zdrowy odruch wyboru odmiennego typu partnera.

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Gdy w lustrze widzisz potwora
>>> Nie chudnij zaraz po ciąży!
>>> Nagość kusi, ale tiul jeszcze bardziej...