Podczas, gdy Jada pracuje na planie telewizyjnej produkcji „Hawthorne”, gwiazdor siedzi w domu z dziećmi i pracuje jako pełnoetatowy tata. Pomimo swojego młodzieńczego wyglądu jest przecież ojcem trzyosobowej gromadki:

Reklama

16-letniego Treya z poprzedniego związku oraz poczętych wspólnie z Jadą dziesięcioletniego Jadena i 8-letniej Willow. Aktor poświęca dzieciom dużo uwagi, ale gotowanie? Co to, to nie!

„Will nie gotuje. Mamy w domu inne osoby, które się tym zajmują. Ale świetnie zajmuje się dziećmi. Kiedy pojawiają się jakiekolwiek problemy, nie musze się martwić, bo wiem, że mam partnera, który mnie wspiera” – mówi żona gwiazdora, Jada.

Dzięki takiemu wsparciu aktorka może, przynajmniej czasowo, wystąpić w roli niedzielnej mamy. A to ma swoje przyjemne strony...

„Jestem bardzo wdzięczna, że Will jest w domu. W dodatku wydaje mi się, że sytuacja, kiedy mama pracuje, daje dzieciom przyjemna odmianę. To daje im czas, by ją docenić i za nią zatęsknić. Teraz słyszę: >>fajnie, żeby była mama. Mamo, brakuje nam ciebie<<” – dodaje aktorka.

____________________________________

NIE PRZEGAP:

&gt;&gt;&gt; Jackman: Moje dzieci to moje życie
&gt;&gt;&gt; Gdy młody mężczyzna kocha dojrzałą kobietę