Więc zamiast zmiąć i wyrzucić kartkę, wnikliwie się jej przyjrzyj i wyrusz w pasjonującą podróż po swoim ukrytym "ja".

Reklama

TWOJE IMIĘ

Jeśli bazgrzesz wszędzie swoje imię, to prawdopodobnie masz wysokie mniemanie o sobie i chcesz zaznaczyć swoją obecność i udział we wszystkim, co cię spotyka. To oczywiście wcale nie jest wadą. Szczególnie w dzisiejszych czasach takie cechy się przydają. Uwaga: im większe litery, tym większa jesteś w swoich oczach.

KWADRATY

Wiadomo, często notujesz na kartkach w kratkę, ale to nie jest wystarczające usprawiedliwienie faktu, że tak często pojawiają się na niej kwadraty. Takie rysunki oznaczają, że jesteś opanowana, solidna i dbasz o swoje poczucie bezpieczeństwa. Cenisz sobie ludzi szczerych i godnych zaufania a etyka jest ważną dla ciebie wartością.

SPIRALE

Ten wzór to w wielu kulturach symbol duchowości i rozwoju. Pojawiający się często wśród twoich bazgroł wskazuje, że odbywasz wewnętrzną podróż ku czemuś nowemu. Zdradza twoja pewność siebie i optymizm. Ale nie tylko.... Jeżeli spirale są podwójne, przypominające literkę "s", mogą zdradzać, że chodzą ci po głowie pieniądze. Tak blisko temu znaczkowi do symbolu dolara...

URWANE, POFALOWANE LINIE

To bardzo niejednoznaczny gryzmoł. Z jednej strony zdradza stres, rozdarcie, a nawet dezorientacje i zagubienie. Być może wątpisz w zasadność i sens tego, co cię spotyka. Ale jest też druga, zdecydowanie jaśniejsza strona medalu. Takie przerywane i pofalowan linie mogą wskazywać również na nieprzeciętną kreatywność. Zastanów się - może jej nie wykorzystujesz?