Lynn Collins, Sharon Leal, Chelsea Handler, Eliza Dushku i Padma Lakshmi – oto odważne kobiety, które nie bały się stanąć wśród pięknej konkurencji. Nie miały zresztą powodu do obaw, bo z takimi wdziękami nie trzeba chyba martwić się o cokolwiek w życiu.

ZWYKŁE KOBIETY W NIEZWYKŁEJ SESJI

Panie oprócz urody, maja też zdrowy dystans do siebie i nie martwi ich cudze, choćby krytyczne oko. W piśmie odpowiedziały na pytania dotyczące poczucia własnej wartości, kobiecego ciała i pozowania nago, nie tylko na potrzeby tej sesji.

Chelsea Handler nie ma na przykład problemów ze zdejmowaniem ubrań, w końcu człowiek ogląda się nago kilka razy dziennie. Eliza Duschku, pomimo, że wychowywała się wśród trzech braci, nigdy nie miała problemu ze wstydliwością. Wręcz przeciwnie, jej mama musiała ją nauczyć, jak zakrywać swoje wdzięki.

Dla Sharon Leal najgorsze nie było zrzucenie ciuchów przy całej ekipie, tylko ból w biodrze podczas niewygodnego pozowania, Lynn Collins za to, uznała to za wyzwalające, a Padma Lakshmi nawet czuje się teraz lepiej w swojej skórze niż jak miała dwadzieścia lat.

W końcu to pewność siebie jest najbardziej pociągająca u kobiety.

Zobacz seksowne, pewne siebie kobiety