Na temat mowy ciała powstało kilkaset opasłych dzieł. Ale nie ma sensu, abyś je wertowała. Wystarczy, że przeczytasz kilka prostych, a wręcz banalnych rad. A potem po prostu je zastosujesz. Gwarantujemy, że każdy mężczyzna, wobec którego zastosujesz tę sekretną broń, podda ci się bez walki. Chcesz go poderwać? Oto krótki poradnik.

>>> Bo to, co nas podnieca, to się nazywa zdrada

DELIKATNE DRGNIĘCIE BRWI

Na początku nawiąż z mężczyzną kontakt wzrokowy. Następnie lekko unieś i opuść brwi. Możesz być pewna, że on zinterpretuje to jako oznakę zainteresowania jego osobą. A to już dobry początek znajomości.

SPOJRZENIE SPOD FIRANKI RZĘS

Pochyl głowę, a potem spójrz na niego spod lekko opuszczonych rzęs. W ten sposób wyślesz mu uwodzicielski sygnał, że jesteś nim naprawdę oczarowana.

>>> Ręce precz od mojego mężczyzny

LEKKIE PRZECHYLENIE GŁOWY

Złapał się na dwa poprzednie gesty! Świetnie. Rozmawiacie, a ty chcesz mu okazać swoje zainteresowanie i zrozumienie? Więc przechyl głowę ku prawemu lub lewemu ramieniu. W ten sposób dasz mu niewerbalnie do zrozumienia: "jestem z tobą". To także oznaka akceptacji, przynajmniej początkowej.

"SMUTNA" MINA

Jeśli chcesz okazać niezadowolenie, pozwól swoim ustom leciutko opaść. Ale pamiętaj, żeby nie się za bardzo wykrzywiać - nikt nie lubi naburmuszonych dzieci. Ale już lekko naburmuszone kobietki to dla niektórych facetów rarytas!

>>> 10 faktów o seksie, o których nie wiesz

I na koniec: pamiętajcie, że w naszym kobiecym ciele, spojrzeniu i geście drzemie siła, która jest w stanie zmiękczyć nawet największego twardziela. Czasami warto to wykorzystać.