Dziennik Gazeta Prawana logo

Spokojnie, ta miska nie jest z papieru

8 kwietnia 2009, 18:28
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Spokojnie, ta miska nie jest z papieru
Inne
Jako dziecko na pewno lubiłaś robić łodeczki z papieru i puszczać je na taflę jeziora. Tym bardziej spodoba ci się nasza dzisiejsza propozycja, przeznaczona dla kobiet, które nie boją się eksperymentować z wystrojem stołu.

Jak sama nazwa wskazuje miska wygląda jak papierowa łódeczka, wykonana w technice origami, a dołączone do niej łyżki - jak tradycyjne wiosła. . Swoją lekką formę zawdzięcza zatem talentowi projektanta. Sztućce są odporne na wilgoć, bo wykonano je z drewna tekowego.

To wysmakowane dzieło kosztuje 199 złotych. Miskę możesz kupić w tym sklepie internetowym

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj