Inne
Reklama

Czy jest coś piękniejszego od świeżych kwiatów...? Może i coś by się znalazło. Jednak każdy chyba przyzna, że taka orchidea wiecznie zielona i pachnąca potrafi samym widokiem ukoić skołatane ciężkim dniem w pracy nerwy. Autorem projektu jest włoska firma HEGO Waterdesign.

Inne

Drewna rzadko używa się w wystroju łazienek. Jest ono jednak doskonałym elementem ocieplającym i relaksującym. Dobrze zaimpregnowane naprawdę może przetrwać lata, a jeżeli jesteś jedną z tych szczęściar, które mają w łazience okno - nie powinno być problemu. Projektanci używają tego naturalnego surowca do wytwarzania np. umywalek czy wanien. Przoduje tu włoski twórca Franco Ceccotti.

Styl klasyczny nie wychodzi z mody. Jeżeli lubisz rustykalne wnętrza, ta bateria cię urzecze. Wyprodukowała ją amerykańska firma Clifial. Ma klasyczny kształt, ozdobne śliczne kurki i miedzianą barwę. Jednak w swojej linii jest bardzo wymagająca i nie zniesie absorbującej konkurencji. Będzie wymagała, by podporządkować jej resztę wystroju, dlatego bądź konsekwentna, jeżeli się na nią zdecydujesz.