Edyta Górniak zaczyna być porównywana do Violetty Villas, wspaniałej wokalistki, która nie poradziła sobie z codziennością i popularnością. Do tego, że Edyta pozuje z poduszką pod sukienką, już się przyzwyczailiśmy. Jednak jej ostatnie szaleństwa w "Jak oni śpiewają" skłaniają do refleksji - czy to na pewno poza?

Reklama

A jak z całą tą sytuacją czuje się mąż i menedżer Górniak, Dariusz Krupa? Coraz trudniej przychodzi mu upieranie się, że Edyta to wspaniała wokalistka z potencjałem. Ostatnio przestał pojawiać się na nagraniach polsatowskiego show. W "Twoim imperium" czytamy wypowiedź osoby z produkcji "Jak oni śpiewają": "Ostatnio mąż Edyty nie bywa na nagraniach programu. Widocznie woli na to wszystko nie patrzeć".

To dosyć ostre słowa, ale patrząc na to, jak zachowuje się diwa, trudno dziwić się jej mężowi. Mężczyźni, zwłaszcza żonaci i odpowiedzialni za swoje związki, muszą się czuć w takich sytuacjach wyjątkowo niekomfortowo. Tym bardziej że mają świadomość, iż druga połówka "popisuje" się przed całkiem dużym audytorium. W domu to co innego, można się jakoś po tylu latach przyzwyczaić...

Zobacz szalejącą Edytę Górniak