Inne
Reklama

Dywany pamiętamy wszyscy z dzieciństwa. Zazwyczaj przypominały wzorem orientalne mazaje i były skomponowane wokół jakiegoś centralnego motywu - najczęściej kwiatowego. Niemożliwością byłoby te kilkanaście lat temu dostać dywan gładki lub choć trochę awangardowy. Teraz na szczęście nie ma z tym problemu.

DREWNIANY DYWAN

Inne

Ten kobierzec na pewno spodoba się wielbicielom wypadów na łono natury. Jest wykonany z drewnianych niewielkich klocków i występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Stanąć na nim bosą stopą - to naprawdę wielka przyjemność. Jest nieco kłopotów z jego konserwacją, ale opłaca się włożyć w to nieco pracy. Można go kupić tutaj.

DLA FANA FORMUŁY 1

Inne

Ten dywan, choć kolorystycznie zdyscyplinowany, jest bardzo interesujący. Przez jego fragment przebiega bowiem ślad opony. Fani motoryzacji będą czuli się jak na wyścigu Formuły 1. Dywan jest wykonany z wysokogatunkowej wełny i można go kupić także w kolorze szarym. Dostaniesz go tutaj.

NIE DLA PARANOIKÓW

Zabawny wzór tego kobierca ujmie chyba każdego. Oczywiście te ślady małych stópek mogą także przyprawić o rozstrój nerwowy: skąd się wzięły, kto tu był, kto chodził po moim dywaniku? Kolorystycznie jest absolutnie niewymagający, dlatego nadaje się do większości wnętrz. Do kupienia w tym samaym sklepie, co dywanik dla automobilistów.