TYLKO NA CHWILĘ...

Z przekłuwaniem twojego ciała miałaś ostatnio do czynienia w pierwszej klasie szkoły podstawowej, kiedy przebijano ci uszy, i właściwie nie chcesz więcej do tego powracać? To nie problem. Biżuteria intymna to nie tylko kolczyki - i całe szczęście, bo bardziej wrażliwym osobom na samą myśl o takim zabiegu robi się słabo. Dla takich bojących - jest coś nieinwazyjnego. Można bowiem wypróbować klipsy - ich zakładanie jest całkowicie bezbolesne, poza tym w każdej chwili można się ich pozbyć.

BŁYSZCZĄCE SERDUSZKO

Tutaj wybór mamy spory: sklepy z akcesoriami do ars amandi oferują rozmaite ozdoby przyczepiane do sutków, takie jak serduszka, kwiatuszki, gwiazdeczki. Odważniejsze panie mogą wybrać dekorację przyczepianą z zapięciami do każdego sutka, połączonymi łańcuszkiem. Ceny tego typu dekoracji mieszczą się w przedziale od 30 do 100 zł.

UKRYTE ŚWIECIDEŁKO

Nie podoba ci się pomysł ozdabiania piersi? Możesz iść dalej. W każdym sex shopie bez trudu dostaniesz rozmaite ozdoby łechtaczki i jej okolic. Tu możesz wybierać pomiędzy specjalnymi spinkami, które eksponują łechtaczkę, a jednocześnie przyozdabiają ją koralikami, kryształkami, lub diamencikami. Cena takiej dekoracji to około 50 zł.

NIE TYLKO MIEJSCA INTYMNE

Sporym powodzeniem wśród wielbicieli pikantnych zabaw cieszą się lśniące obróżki na szyję - tylko dla tych, którzy lubią zabawy w dominację. Cena obroży mieści się w przedziale 30 - 100 zł. Jeśli chcesz bardziej wytwornych ozdób niż szklane kryształki - możesz poszukać jubilera, który wykona dla ciebie coś specjalnego na indywidualne zamówienie.

NA DŁUŻEJ I PO NAMYŚLE

Dla tych, którzy szukają mocniejszych wrażeń, pociągający może być piercing okolic intymnych. Jeśli chcesz zafundować sobie taki zabieg, pamiętaj o podstawowej zasadzie: musisz wybrać sprawdzony salon kosmetyczny lub studio tatuażu, w którym ściśle przestrzega się zasad higieny. By uniknąć alergii i podrażnień, warto wybrać biżuterię wykonaną z metali szlachetnych. Poza złotem i srebrem mogą to być także platyna, tytan i niob. Pamiętaj, że to poważny zabieg: skóra goi się po nim do 4 tygodni (wtedy należy nosić wyłącznie specjalną biżuterię storzoną "dla początkujących" - zaleci ją osoba wykonująca zabieg).

GDZIE KOLCZYK?

Najpopularniejsze jest przebijanie sutków i warg sromowych. Zazwyczaj przebija się wargi sromowe mniejsze - jest to zabieg stosunkowo bezbolesny, dość szybko dochodzi się po nim do siebie. Rzadziej przebija się wargi większe - nie każda kobieta ma odpowiednią anatomię, by pozwolić sobie na taki zabieg, poza tym w tym miejscu działanie stymulujące kolczyka jest znacznie mniejsze niż w przypadku warg sromowych mniejszych.

DLA NAJODWAŻNIEJSZYCH...

Znacznie miej kobiet może sobie pozwolić na przebicie łechtaczki - z uwagi na fakt, że narząd ten u wielu osób jest po prostu za mały. Można ją przebijać poziomo lub pionowo. Warto jednak pamiętać, że to wyjątkowo podatna na ból część ciała - to chyba nie jest najlepszy pomysł dla osób szczególnie wrażliwych.

Piercing, zwłaszcza miejsc intymnych, to poważna sprawa. Jeśli rozważasz taki zabieg, być może najpierw wypróbuj klipsy i spinki. Może okazać się przecież, że biżuteria intymna w ogóle cię nie kręci. A może wręcz przeciwnie - utwierdzisz się w przekonaniu, że piercing to jest to!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>>> Czy zoperowałabyś swoje części intymne?
>>> Instrukcja obsługi obrzezanego kochanka
>>> Podaj seks na stół jako danie główne
>>> "W życiu są gorsze rzeczy niż seks grupowy"