Inne
Reklama
Inne
Inne

Ślubna bielizna różni się od codziennej niewiele. Jednak w dniu własnych zaślubin każda z nas chce wyglądać jak królewna - nie tylko z wierzchu.

Wybierając bieliznę pod białą suknię, pamiętaj, że ma nie tylko zdobić. Przede wszystkim powinna zatuszować np. wystający brzuszek i wyeksponować biust, by ponętnie wypływał z gorsu sukni. Warto specjalnie na te okazję udać się do brafitterki. Tylko 5 proc. Polek nosi biustonosz w odpowiednim rozmiarze. Ślub jest doskonałą okazją do zmiany - w końcu od teraz wszystko będzie nowe.

Powodzeniem wśród panien młodych cieszą się gorsety. Są nie tylko szalenie seksowne, ale takżę pięknie modelują sylwetkę. Dzięki nim każda świeżo upieczona żonka ma talię osy.

Jeżeli decydujesz się na kreację obcisłą, skuś się na stringi lub bieliznę bezszwową. Zrezygnuj z koronkowych staniczków i majteczek, by ich wzór nie przebijał przez materiał i nie psuł ogólnego wrażenia. To samo tyczy się gołych pleców - absolutnie nie daj się namówić na biustonosz, którego zapięcie będzie wystawało z dekoltu! W sklepach znajdziesz samonośne biustonosze z silikonu, które dosłownie przykleja się do piersi. Trzymają się dobrze, a w ogóle ich nie widać.

Bądź dość surowa w doborze bielizny pod suknię ślubną, bo może naprawdę zepsuć ci zabawę na weselu! Nie ma nic gorszego niż odpinające się ramiączka biustonosza.

Do ślubnej bielizny zaliczamy także pasy do pończoch. Ten superseksowny dodatek ma nie tylko kusić męża, ale także unieruchomić pończochy. Oczywiście warto zdecydować się na samonośne, jednak nie każda pani je lubi, wcale nie jest łatwo znaleźć odpowiednie do swojego wzrostu i obwodu uda, a poza tym mają tendencję do zsuwania się ze szczupłych nóg. Pończochy tradycyjne będą więc doskonałą alternatywą, a pas - rozgrzeje i tak już rozochoconego żonkosia

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>>> Ślubne trendy 2009
>>> Błyśnij pończoszką, a każdy będzie twój
>>> Jak prawidłowo dobrać biustonosz
>>> Zobacz oryginalne prezenty ślubne od 100 do 500 zł