W wywiadzie dla magazynu "Essence" aktorka zdradziła, że na potrzeby swojego nowego filmu, "Nappily Ever After", pozwoli ogolić się na zero:

Reklama

"Podjęłam decyzję, że zgolę włosy, ale mam nadzieję, że kiedyś odrosną!" - śmieje się aktorka.

W wywiadzie pojawiły sie także wyznania gwiazdy dotyczące jej życia prywatnego. O macierzyństwie młoda mama mówi: "Wcześniej myślałam, że znam miłość, ale teraz wiem, że nigdy nie kochałam bardziej".

Berry zaznczyła, że odkąd na świecie jest jej córeczka, staranniej dobiera role: "Nie chcę, żeby Nahla doszła kiedyś do wniosku, że jej mama się sprzedała. Muszę więc wybierać role, z których będzie dumna".

Skomentowała także swój związek z białym mężczyzną: "Byłam z czarnymi facetami. Dwa razy byłam żoną czarnego faceta. Naprawdę się starałam. Nie winię wszystkich czarnych samców za to, że dostałam od życia takich dupków. Nawet po rozwodzie spotykałam się z czarnymi facetami, ale prawdziwą miłość znalazłam u boku białego".

Prasa wielokrotnie donosiła o zdradach, których dopuszczali się kolejni mężowie Berry. Aktorka przyjmowała te rewelacje z godnością. Na szczęście teraz wygląda na bardzo szczęśliwą.