Druga skóra Tatiany Okupnik

Tatiana Okupnik zawsze lubiła kontrowersyjne kreacje. Kiedy wystąpiła na Eurowizji (jeszcze z zespołem Blue Cafe) w sukience z przezroczystego szyfonu, udało się jej zgorszyć pół Europy. Od tego czasu minęło już wiele czasu. Chyba dlatego Tatiana postanowiła przypomnieć o swoim istnieniu mocnym uderzeniem. Na scenie w Opolu pojawiła się w beżowym obcisłym kombinezonie. Podczas jej występu publiczność raczej się nie nudziła - mogła spokojnie i dokładne przestudiować szczegóły anatomiczne krągłego ciała Tatiany.

Przebieranki królowej

Druga skóra Tatiany zdeklasowała wszystkie kreacje Dody. A tych było wiele. Najpierw czołowa skandalistka polskiego show-biznesu pojawiła się w słodkim przebraniu anioła. Szybko je jednak zrzuciła, by wystąpić w czarnym obcisłym kombinezonie (nie tak jednak pobudzającym wyobraźnię jak wdzianko Tatiany). Nagrodę odebrała już w klasycznej, krótkiej sukieneczce z falbankami.

Nie obyło się też bez mocnych kolorystycznych akcentów. W jednej ze swoich scenicznych odsłon pojawiła się w kolorowej kurteczce Just Cavalli i przebojowych rzymskich sandałkach Balanciagi (poniżej można porównać Dodę z modelkami z pokazów).

Ach, te nogi

Swoje atuty postanowiła wyeksponować również Justyna Steczkowska. Bardzo chętnie prezentowała swoje zgrabne, rozsławione przez "Taniec z gwiazdami” nogi. Na opolskiej scenie pokazała się w sportowych seksownych szortach oraz w długiej półprzezroczystej białej sukni z baaardzo dużym rozcięciem.

Justyna miała jednak sporą konkurencję. Kształtne długie nogi eksponowały również Katarzyna Cerekwicka i Natalia Lesz.