Inne
Reklama

Jesteście jak dwie połówki pomarańczy? Nie potraficie bez siebie żyć? A może jeszcze się nie znacie, bo wstydzisz się zrobić pierwszy krok? Napiszcie o tym! Z okazji walentynek wyślijcie życzenia, wyznajcie miłość, zapewnijcie o swojej przyjaźni i oddaniu. Tych kilka słów może odmienić Wasze życie!

Napisz SMS-a i zaproś ukochaną osobę do odwiedzenia naszego serwisu.

Wszystkie życzenia, poza niecenzuralnymi, obraźliwymi i zawierającymi wulgaryzmy, zostaną opublikowane na stronie www.dziennik.pl w godz. 9.00 - 21.00.

Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy 14 lutego w godz. 5.00 - 20.00. wysłać SMS-a o treści:

WT.treść oryginalnych życzeń walentykowych (nie więcej niż 160 znaków, bez polskich znaków, wielkość liter nie ma znaczenia)

i wysłać go pod numer telefonu 71150

(koszt SMS - a 1,00 zł netto/ 1,22zł z VAT)

Autorzy najsympatyczniejszych, najbardziej miłosnych i najbardziej wzruszających SMS-ów o każdej pełnej godzinie otrzymają nagrody. Pierwsze życzenia nagrodzimy o godz. 10.00, ostatnie nagrody przyznamy o godz. 21.00.

Prace konkursowe będzie oceniać jury - redaktorki serwisu kobieta.dziennik.pl: Monika Lubowiecka, Magdalena Tymicka, Anna Znajewska.

Co godzinę do wygrania są:

Inne

1. i 2. miejsce: zestawy upominkowe zawierające mi.in. kosmetyki, bieliznę, książki, płyty oraz 2 bramki VolP "Linksys PAP2T Tlenofon".

3. i 4. miejsce: bramki VolP "Linksys PAP2T Tlenofon"

Ponadto o godzinie 10.00 i 21.00 wręczymy dodatkową bramkę VolP.

Reklama

Dla zakochanych mamy również nagrody ekstra! O 10.00, 13.00, 16.00 i 19.00 zakochani będą mieli szansę wygrać jeden z 4 weekendowych pobytów w SPA dla 2 osób.

Inne

O godzinie 10.00 laureatowi naszego konkursu przyznamy voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym Kocierz. Ośrodek zapewnia zakochanym: dwa noclegi dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym, wraz ze śniadaniem, dwie obiadokolacje dla dwóch osób, bezpłatny wstęp do Clubu dyskotekowego K2, sauny, jacuzzi oraz na basen oraz pakiet zabiegów SPA: kąpiel relaksacyjna w wannie z hydromasażem, zabieg na ciało odżywczo-nawilżający "Biała energia" na bazie musli, jogurtu i miodu w kapsule SPA, makijaż lub manicure SPA (z peelingiem i maską na dłonie) - dla niej; kąpiel morska w wannie z hydromasażem, zabieg na ciało w kapsule SPA o działaniu regenerującym na bazie winnych ekstraktów manicure - dla niego.

Inne

O godzinie 13.00, 16.00 i 19.00 będzie natomiast szansa, by wygrać 3 podwójne zaprosznia do SPA w Zamku w Kliczkowie. Zakochani będą zaproszeni na 2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją oraz wybrane usługi SPA.

VOUCHER 1 i 2 - weekendowy nocleg (piątek/ sobota; sobota/niedziela) dla 2 osób ze śniadaniem i obiadokolacją oraz zabieg SPA na dłonie (peeling, masaż dłoni, parafina) dla niej i dla niego.

VOUCHER 3 - weekendowy nocleg (piątek/sobota; sobota/niedziela) dla 2 osób ze śniadaniem i obiadokolacją oraz zabieg SPA - hydromasaż dla niej i dla niego.

Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie wydawnictwa Axel Springer Sp. z o.o., ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa

W konkursie biorą udział jedynie wiadomości SMS wysłane z telefonów komórkowych przez osoby pełnoletnie lub osoby niepełnoletnie reprezentowane przez rodziców lub opiekunów.

Inne
Inne
Inne
Inne
Inne