Pokazuję to, co mam najlepsze

Jessica Biel piękną sylwetkę podkreśliła czarną, obcisłą suknią z gorsetem, która odsłoniła zadbany dekolt i ramiona. Tego wieczoru, w nowym kolorze włosów (blondzie), aktorka wyglądała olśniewajaco. Z kolei modelka, Victoria Silvstedt wystąpiła w białej sukni, która znakomicie weksponowała jej krągły biust i supernogi. Trzeba przyznać, że obie panie do perfekcji opanowały sztukę autopromocji.

Błyszczę jak gwiazda na niebie

Migocząca, połyskujaca drobinkami srebra sukienka nie moze zostać niezauważona. A dzięki temu i jej dumna właścicielka. Doskonale zdają sobie z tego sprawę aktorki: Keira Knightley i Marion Cotillard, które na przyjęciu po gali wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA) lśniły niczym gwiazdy na niebie.

Stawiam na mocny kolor

Natassia Malthe i Rosmund Pike na imprezie wystąpiły w sukienkach o prostym fasonie, które przyciągały wzrok głównie intensywnością kolorów. Czerwony świetnie odcinał się od kruczoczarnych włosów Malthe, z kolei blond dobrze komponawał się z blond fryzurką Pike.

Obietnica nagrody

W zabudowanych sukniach Eva Green i Sienna Miller mogły zrobić wrażenie przede wszystkim na panach, którzy preferują kobiety zapięte po ostatni guzik. Ale nie daj się zwieść pozorami. Ich wyobraźnia sięga dużo dalej....

Jestem Twoim złotkiem

Złoto to kolor szlachetny, arystokratyczny. Kobieta ubrana w suknię w tym kolorze ma świadomość swojej klasy i pewność, że wygląda elegancko. Olśni faceta, który ma wobec niej poważne zamiary. Duże brawa dla Kate Hudson i Tildy Swinton.