Zwierzęce wzory i zieleń we wszystkich możliwych odcieniach - na te dwa patenty stawiają znane panie i zazwyczaj wychodzi im to na dobre. Obie możliwości mają oczywiście pewne ograniczenia: jeśli gwiazda decyduje się na cętki, musi pamiętać, by nie przytłoczyć ich mnóstwem biżuterii. Zaś zielona suknia wymaga odpowiednio dobranych dodatków - tak, by wyeksponować jej elegancję.

Reklama

Zobacz znane kobiety w ich najbardziej udanych kreacjach

Sigourney Weaver wybrała suknię w ciemnozielonym kolorze, z seksownie odkrytym ramieniem. I jak się okazuje - wybrała dobrze. Nie przeszkadza nam to, że aktorka ma już swoje lata - skoro ma jeszcze co pokazać, to powinna to robić. Wielki plus za prostotę kreacji. Gdyby była bardziej strojna, nie pasowałaby do posągowej urody wspaniałej aktorki.

czytaj dalej...Joanna Jabłczyńska postawiła na satynę i jedną z nieśmiertelnych barw - morską zieleń. Ciekawi nas krój sukienki młodej aktorki - mieści się bowiem w światowych trendach. Jesteśmy pewni, że gdyby Joasia pojawiła się w niej na którymś z zagranicznych wybiegów, to nie miałaby się absolutnie czego wstydzić.

czytaj dalej...Katarzyna Cichopek, czyli brunetka w zielonej sukni. Czy może być bardziej udany mariaż? Kolor i krój sukienki są niezwykle kobiece. Skromne dodatki i mamy bardzo udaną całość. Kasiu, idź tą drogą!

czytaj dalej...A tu mamy kreację z zupełnie innej beczki, ale równie udana! Cętkowana, a jednocześnie bardzo skromna sukienka Demi Moore pasuje nie tylko na wielkie gale, ale nawet na uroczystą kolację w kameralnym gronie. Jest bezpretensjonalna i bezpieczna - a to jest jest wielka zaleta!

czytaj dalej...Kelly Preston, żona Johna Travolty zachwyciła nas klasyczną "dziką" sukienką. Wzór nieśmiertelny i zawsze na czasie.

Reklama

czytaj dalej...Gwen Stefani to ikona mody, ale rozumianej jako wypadkowa ekstrawagancji i wdzięku. Płaszczyk Gwen przypadł nam szczególnie do gustu, ponieważ jest ponadczasowy. Mógłby znaleźć się z powodzeniem na grzbiecie gwiazdy kina z lat 30. ubiegłego wieku, jak i współczesnej nam wokalistki rockowej.