"Rychu na rękach potrzymał bobaska?" Internauci nie mają litości dla posłanki Nowoczesnej, która przyniosła niemowlę do Sejmu

| Aktualizacja:

Jeśli zamysł pani poseł faktycznie był taki, jak twierdzą niektórzy komentujący jej zdjęcia z maluszkiem w chuście, czyli że był to dla niej sposób na wylansowanie się, to niewątpliwie udało jej się go osiągnąć. Po tym, jak fotografie świeżo upieczonej mamy pracującej z zamotanym wokół ciała niemowlęciem trafiły do Sieci, komentarze nie cichną, a w niektórych środowiskach pani poseł powoli wyrasta na ikonę...

wróć do artykułu
  • ~stary warsawiak
    (2018-01-12 21:15)
    Stwierdzam,że nasz naród jest całkiem pozbawiony uczucia tolerancji i życzliwości.Jest przepełniony złością i złośliwością.Przepracowałem ponad 40 lat i od zawsze matki po odzyskaniu "formy" po porodzie ,przynosiły dzieci żeby je pokazać swym współpracownikom i kolegom ,oraz pochwalić się że jest już mamą i dzieckiem jakie duże ,piękne itp.To jest normalne zachowanie normalnego człowieka.To wy jesteście nienormalni.
  • ~yhn
    (2018-01-12 18:06)
    Biedne dziecko omotane pe da ls ką chustą. Namaszczone choć ręką ryśku?
  • ~bartolo
    (2018-01-12 16:23)
    Po pierwsze trzeba być kompletną idiotką żeby w takie siedlisko bakterii przynosić 2 miesięczną córkę, nie mówię że trzeba się zamknąć na cztery spusty i klucz wyrzucić ale trzeba myśleć. Po drugie małe dzieci płaczą - i jest to ich prawo ale niekoniecznie duża grupa ludzi którzy przynajmniej teoretycznie pracują dla naszego dobra musi słuchać w pracy tego płaczu. po trzecie przyjść sie lansować z dzieckiem do sejmu i nie zagłosować (?tak albo inaczej ale jednak) to już mega żenada
  • ~Asad
    (2018-01-12 14:48)
    U mnie w pracy faceci przychodza z dziecmi albo do nich przychodza matki z ich dziecmi,tak sie zaslaniaja dziecmi. Przez to nie siedza w biurze wczesniej koncza i mniej zajec maja. Ktos kto sie lansuje na dziecmi jest chory.
  • ~liiii...................................
    (2018-01-12 16:20)
    Jasne, przecież dzieci to luksus i tylko dla niektórych, reszcie pozostaje prawo do aborcji?
  • ~MA
    (2018-01-12 17:54)
    Lans dla mamy, męczarnia dla dziecka. Ciekawe za co dziękowała mężowi, bo chyba nie za opiekę nad dzieckiem, gdy ona może spokojnie pracować.
  • ~roza hyuj von hulajnoga
    (2018-01-13 17:17)
    Ten gmach to Sejm czy prywatny folwark
  • ~aaa
    (2018-01-12 16:53)
    To jest normalne ,jak bekniecie po piwie.W normalnym kraju oczywiscie.Kogo kaczynski ,albo glodna prof.przyniesie barana?

Może zainteresować Cię też: