Do perfekcji w widowiskowym parzeniu herbaty po miesiącach ćwiczeń doszli Jing Kong Yue Si oraz jej brat bliźniak Jing Kong Siu Si. Do swojego pokazu rodzeństwo przebiera się w specjalnie stroje. Aby efekt był jak najbardziej spektakularny, Jing Kong do parzenia napoju używa pozłacanego czajniczka z dzióbkiem o długości metra.

Po serii akrobacyjnych figur następuje punkt kulminacyjny show, kiedy oboje nalewają herbatę wyginając się w tył. Jing Kong robi to zwykle do filiżanki, którą jej brat trzyma oburącz, wygięty do tyłu o 90 stopni.

Z kolei gdy przychodzi kolej na Jing Konga, jego siostra po widowiskowym salcie odchyla się w tył, robiąc efektowny mostek, aby brat mógł nalać świeżą herbatę wprost do filiżanki stojącej na jej brzuchu. "Jedną z trudniejszych rzeczy do opanowania było kontrolowanie oddechu podczas spektaklu" - zdradza Jing Kong. "Po takich wygibasach utrzymanie porcelanowego naczynia na brzuchu i niewylanie jego zawartości to naprawdę sztuka. Z oczywistych względów do ćwiczeń w domu nie używaliśmy prawdziwych filiżanek. Rodzicom groziłoby wtedy całkowite bankructwo" - dodaje.