Magdalena Cielecka - aktorka

Tak się złożyło, że akurat wyjeżdżam w tournée. Najpierw będziemy występować we Francji, potem w Lizbonie. Siłą rzeczy długi weekend będę więc musiała spędzić w pracy, ale mam nadzieję, że w wolnych chwilach uda mi się trochę pozwiedzać.


Marcin Prokop - dziennikarz, redaktor naczelny miesięcznika "Film"

W długi weekend wybieram się w podróż w cyberprzestrzeń, czyli przed mój komputer. Niestety, mam sporo pracy. Mam nadzieję, że znajdę chociaż czas na wypad do znajomych, którzy mają działkę pod Warszawą. Może uda się również nadrobić zaległości i obejrzeć wreszcie jakiś film na DVD. Na mojej liście są takie, które już dawno powinienem zobaczyć, m.in. "Babel" Inarritu.


Oliver Janiak - dziennikarz, prezenter

Miałem dwie opcje spędzenia tego weekendu: wyjazd z grupką znajomych na Mazury lub na Sycylię. W drugim przypadku były nawet zabukowane bilety. W środę dowiedziałem się jednak, że muszę służbowo wyjechać w Alpy, gdzie trzeba nakręcić materiał. Niby jest to okazja do spotkania fajnych ludzi i podszkolenia się w jeździe na nartach, ale wolałbym ten czas spędzić z najbliższymi, no i przede wszystkim ze swoją żoną.


Karolina Borkowska - aktorka

W poniedziałek lub wtorek jadę z moim chłopakiem nad polskie morze. Wybraliśmy Hel i tamtejsze pole kempingowe. Nastawiam się wyłącznie na wypoczynek, więc pewnie wypożyczymy rowery i będziemy zwiedzać tamtejsze okolice, pobliskie miejscowości. Zapowiada się naprawdę fajny tydzień.


Katarzyna Dowbor - dziennikarka, prezenterka

Z ostatnich informacji pogodowych w Polsce miało nie być pogody, więc zapobiegawczo wykupiłam na tydzień wycieczkę last minute na jedną z greckich wysp. Lecę z córką i sporą grupą znajomych, więc każda z nas będzie miała co robić. Będziemy trochę zwiedzać, trochę wypoczywać, biorę ze sobą również kilka książek i gazet, więc może uda się mi również poczytać w ten długi weekend.