Relaks w SPA

Zaproś koleżanki na weekend w Spa. Odpoczniecie, poplotkujecie, a przede wszystkicm "zrobicie się na bóstwa" ! Zacznijcie od masaży, hydromasaży i biczy wodnych. Później obowiązkowe oczyszczanie twarzy, maseczki, manicure i pedicure. Możecie nawet skusić sie na zrobienie sobie fryzury intymnej.

Weekendowy pobyt w hotelu Spa dr Irena Eris w Krynicy Zdrój kosztuje 935 zł. Cena obejmuje 2 noclegi, wyżywienie i program relaksacyjny(www.hotelspa.pl/krynicazdroj) W Hotelu Klinice Zdrowia i Urody Wellness & Spa Villa Park w Ciechocinku za weekend dla jednej osoby w dwuosobowym hotelu zapłacimy 790 zł. W cenę wliczony jest nocleg, śniadania, 390 zł do wykorzystania w klinice i 100 zł w hotelowej restauracji (www.villapark.pl)

Hotel Mrongovia proponuje 3-dniowe pakiety dla kobiet, które chcą olśnić swym wyglądem: Dotyk Piękna. Za 3 noclegi ze śniadaniem, 3 obiadokolacje, częściowy test wysiłkowy, zajęcia grupowe fitness na sali i w basenie i zabiegi kosmetyczne zapłacisz w pokoju 1-osobowym ok. 1450 zł (pokój 2-osobowy - 2.300 zł). (www.mrongovia.hotel.pl/spa)

SPA
Klinika Zdrowia i Urody Wellness & Spa Villa Park w Ciechocinku

Dyskotekowe szaleństwo

Wspólny wieczór w klubie w gronie najbliższych koleżanek jest chyba najpopularniejszą formą spędzania wieczorów panieńskich. Jednak aby ten wieczór był wyjątkowy i różnił się od pozostałych, tym razem warto wybrać klub w innym mieście. W weekendy polskie stolice klubowe, jak: Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław tętnią życiem, a w większości klubów rezerwacje stolika są bezpłatne.

Warszawa: www.klub-selekcja.pl, www.orange-art-fun.pl
Poznań: www.sqklub.pl
Kraków: www.prozak.pl
Wrocław: www.wzklub.pl


W towarzystwie mężczyzn

Dzięki wynajęciu profesjonalnego tancerza nie musisz się martwić o sprawy organizacyjne. To w jego gestii pozostaje strój, muzyka i dojazd. Członkowie jednej z pierwszych tego typu grup na rynku Bad Boys (www.badboys.pl) zaczynali 5 lat temu. Teraz zdarza się, że mają po sześć zleceń jednego wieczora. - Chcemy, aby przyszła panna młoda czuła się tej nocy wyjątkowo, dlatego każdy występ starannie dopracowujemy - mówi Dawid Ozdoba - menedżer Bad Boys. - Przygotowujemy kilka strojów na jeden występ, każdy z nich dopasowany jest do nastroju i muzyki. Potem wykonujemy 15-minutowe show specjalnie dla przyszłej mężatki i przez kolejne 45 minut bawimy się już ze wszystkimi dziewczynami - opowiada Dawid. Na polskim rynku jest coraz więcej firm, które oferują takie usługi m.in. Marios&Friends (www.sextetgroup.pl) czy polska grupa Chippendale (www.bestchippendales.pl). Godzinny występ jednego tancerza kosztuje ok. 500 zł.

Bad Boys: oni wiedzą, jak rozpalić dziewczyny

Zaproszenie na scenę: Bad Boysom się nie odmawia

Bywają także szarmanckimi kelnerami

Panie rwą się na scenę i świetnie się bawią

Pokaz grupy tanecznej Bad Boys


Zgodnie z tradycją wieczór panieński organizuje druhna. Jeśli nie ma pomysłów, jak uszczęśliwić przyszłą pannę młodą i jej koleżanki, może poprosić o pomoc fachowców z firm specjalizujacych się w organziowaniu wieczorów panieńskich (www.kawalerskie.pl, www.wieczorpanienski.pl).