- Podoba mi się uniwersalność serwisu - mówi aktorka Małgorzata Lewińska. - Jest w nim dużo tekstów dla kobiet w każdym wieku. Także dla pań dojrzalszych, które wiedzą, czego od życia chcą. Podobały mi się tematy, które są nie tylko do oglądania, ale i poczytania, takie jak Życie kobiety zaczyna się po czterdziestce, czyli wywiad z rewelacyjną obsadą spektaklu "Klimakterium", albo Kochamy to, co robimy o kobietach nauki. Aktorkę zaciekawiły także blogi spodziewającej się dziecka Martyny Bójko i Ewy Rybitwy - bohaterki naszej Akcji Grubaska. - Z przyjemnością poznałabym jeszcze jakiś męski głos na temat kobiecych spraw. Taki męski punkt widzenia w kobiecym serwisie nadaje smaczku - dodaje.

Prezenter telewizyjny Zygmunt Chajzer pozytywnie ocenia przejrzystość stron, ciekawe zapowiedzi artykułów i dobór tematów. - Kobiety na pewno docenią treści związane z poradnictwem prawnym, zawodowym i społecznym. Miejsce, w którym znajdą pomoc i konkretne porady, jest w internecie bardzo potrzebne - podkreśla.

Podróżniczkę Beatę Pawlikowską zafascynował artykuł o treningu łączącym elementy różnych sztuk walki Zostań wojowniczką w dziale Fitness. - Brawo! Mam zamiar wykonać taniec koguta po przeczytaniu artykułu o tym treningu. Bardzo ciekawy tekst, podobnie jak pozostałe. Dla równowagi chciałabym też poćwiczyć szare komórki - dowiedzieć się o ciekawej książce, wydarzeniu, porozmawiać na forum. Tej możliwości na razie brakuje mi w serwisie kobieta.dziennik.pl - stwierdza.

Uwaga od redakcji: Pani Beato, kultura na stronach kobieta.dziennika.pl ZAWSZE W PIĄTEK!!!

Marcinowi Prokopowi
najbardziej podoba się Kalendarz rozwoju dziecka. - Natychmiast zwrócił moją uwagę, bo jestem od niedawna tatą. Chciałem sprawdzić od razu zawartość tej zakładki. Myślę, że tego typu niestandardowe pomysły przykuwają uwagę.

Karolina Borkowska, aktorka, wyznała, że z przyjemnością przejrzała w całości stronę kobieta.dziennik.pl. - Każda pani znajdzie tu coś na poprawienie humoru i wiele rad na każdy temat. Polecam!


A co Wy sądzicie o stronie? Zapraszamy do dyskusji na forum!