• ~taka prawda
    (2013-03-08 15:21)
    pani Grodzka uwielbia jak jej facet robi loda..
  • ~150% przyjemności
    (2013-03-15 00:41)
    Najlepiej włożyć między drzwi i laczkiem ...będzie
  • ~Wojtek
    (2013-03-08 18:11)
    Bajka. Najbardziej mi się podobają głosy oburzenia ;-))) Ja się na artykule ubawiłwm. Ale komentarze to już kabaret..
    Hasło dnia: Kobity DO LODÓW !!! ;-)))
  • ~HIPCIO
    (2013-03-08 13:13)
    DO ANALA WEŻ KRASNALA
  • ~facet
    (2013-03-08 15:12)
    Chyba kobieta pisała ten tekst?
    Na dodatek nie potrafiąca robić loda.
    Porozmawiaj z facetem, ewentualnie niech poprowadzi ciebie krok po kroku,
    a stwierdzisz , że i zęby i paznokcie też są przydatne.
    Najkrócej : odwalacie panie szybkiego loda i po robocie, na odwal się chciałeś to masz !
  • ~swawolnik
    (2013-03-14 15:21)
    Bardzo lubie kiedy Broncia w usta bierze mego pracia, ale jeszcze bardziej wole kiedy sobie poswawole.
  • ~Adler
    (2013-03-13 18:19)
    Monika Lewinski robiła to podobno perfekcyjnie, z głębokim połykiem i zamiłowaniem (kulinarnym?).
    I dlatego, w uznaniu Jej zasług na tym polu - została awansowana z lejtnanta,
    na majora KGB. Ruscy chcieli dać Jej jeszcze za to medal Bohatera Związku
    Radzieckiego - ale na szczęście w porę połapali się, że Sojuz już upadł - i nie
    było obciachu międzynarodowego.
  • ~nigdy
    (2013-03-15 22:34)
    a co to za ukochany,ktory plugawi usta i twarz kobiety. a nawet jezeli nie ukochany, to dlaczego zgadza sie na to. normalny czlowiek by tego nie zrobil. dlaczego kobiety daja sie tak upadlac.?
  • ~lalala
    (2013-03-17 23:44)
    Nie no najwazniejsze, ze panowie wszystko robia tak jak trzeba!!! hahahaha a tak poza tym to czytajac komentarze zastanawialam sie czy to pisaly na przemniennie jakies 3 osoby niespelna rozumu czy na prawde zyje wsrod takich ludzi?? ;(
  • ~dojrzała :)
    (2014-10-29 23:22)
    Skoro facet pieszcząc Twoją dolinkę rozkoszy języczkiem doprowadzając Ciebie do orgazmu i spija Twoje soczki ... , dlaczego Ty nie możesz smakować jego spermę podczas wytrysku pieszcząc ustami do końca jego penisa... No cóż SAMO ŻYCIE.../. nieprawdaż? i namiętne cudowne wzajemne rozkosze:):)