Miłość francuska czy szwedzki seks?

| Aktualizacja:
X

Znamy włoską szynkę parmeńską, greckie oliwki, francuskie sery. Stół polski i szwedzki. A seks? Podobnie jak kuchnie, tak i on ma wiele odmian. O tej francuskiej na pewno słyszałaś. Ale czy wiesz, jak smakuje miłość niemiecka, hiszpańska czy tajska? Może warto spróbować. Wyostrzyć smak, otworzyć się na nowe, podelektować się, zainspirować. Stworzyć wersję fusion...

Nie od dziś wiadomo, że nazwy praktyk seksualnych często nawiązują do konkretnych krajów. Najpopularniejszym określeniem jest miłość francuska, ale również Hiszpanom, Anglikom, Szwedom, a nawet Rosjanom przypisuje się charakterystyczne zachowania. Oczywiście nie jest pewne, czy w rzeczywistości mieszkańcy tych państw upodobali sobie te rodzaje miłości. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by poznać tę terminologię - a nuż się przyda, a nuż zainspiruje, a nuż skusi...

>>> Smak miłości francuskiej

Seks po angielsku - ta dystyngowana nazwa odnosi się do praktyk zbliżonych do SM, ale nie powodujących fizycznego bólu. Delikatne klapsy, wiązanie i łagodne biczowanie wykorzystuje się w zabawie, która jest rozpisana na role: dominującą i uległą.

Seks po niemiecku - co do tego, co oznacza seks po niemiecku, nie ma zgody pomiędzy samymi Niemcami a resztą świata. Niemcy określają w ten sposób seks w pozycji klasycznej, ale z międzynarodowej perspektywy "niemiecki seks" wydaje się być dużo bardziej ekscytujący. W innych krajach określa się tak praktyki sado-masochistyczne.

Seks grecki - to seks analny. Na to skojarzenie Grecy zapracowali jeszcze w starożytności, ale nazwa funkcjonuje również współcześnie.

>>> Dziewiąte wrota rozkoszy...

Seks hiszpański - idea jest podobna, jak w przypadku seksu włoskiego - unika się penetracji pochwy, a do zaspokojenia dochodzi w wyniku wyrafinowanych pieszczot. Tym razem penis jest masowany pomiędzy piersiami partnerki. To praktyka dla par heteroseksualnych, a sprzyja jej duży biust. Sformułowaniem "seks hiszpański" określa się również seks oralny z ejakulacją w ustach partnerki.

Seks po włosku - ta pomysłowa technika polega na pobudzaniu penisa za pomocą pachy partnerki lub partnera. Podczas takiego pseudostosunku partner może zmieniać nacisk ramienia, co pomaga uzyskać różnorodność doznań. W odróżnieniu od seksu hiszpańskiego seks włoski mogą uprawiać wszyscy.

>>> Żeby było pieprznie, ale nie za ostro

Seks rosyjski - oznacza masaż analny (z użyciem olejków do masażu) bez stosunku lub zaspokojenie pomiędzy udami partnera.

Seks szwedzki - kobieta dłonią obejmuje penisa u podstawy podczas penetracji. Taka technika powoduje spotęgowane doznania oraz wzmacnia erekcję. Mianem "seks szwedzki" bywa również określana wzajemna masturbacja.

>>> Samotny orgazm, czyli rozkosz na własną rękę

Seks tajski - to zaawansowana technika pieszczot obejmująca masaż całego ciała wykonany ciałem partnera/partnerki.

A seks polski? Klasyczny, czyli "po Bożemu" - czy może łączący w sobie kilka odmian? Właściwie nie wiadomo, jak kochają się Polacy. Może to seks fusion? Jak myślicie? Napiszczcie o tym na naszym forum.

____________________________________

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>>> Szał uniesień...
>>> 15 rzeczy, których nie wiesz o seksie

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes.
Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    Powered by ContentStream