Czy młodziutka Kate Hudson skupiona była na nauce i niewinnym plotkowaniu z przyjaciółkami? Niezupełnie. "Moja mama mawiała: Rany, ona uwielbia chłopców!". Wygląda na to, że gwiazda była wyjątkowo kochliwą nastolatką. A teraz jest… wyjątkowo kochliwą kobietą.

Kate zdradza także swój przepis na udane życie seksualne: "Ludzie myślą, że można po prostu odłożyć swoje życie erotyczne, ale tak naprawdę trzeba znaleźć na nie czas. Bez tego związek i nasza rodzina nie będą dobrze funkcjonować".

Aktorka rzeczywiście nigdy nie narzekała na samotność. Do byłych ukochanych Kate należą Owen Wilson, Lance Armstrong, Dax Shepard i Criss Robinson, z którym Kate ma córeczkę. Zapewne i tym razem gwiazda nie pozostanie długo w stanie wolnym.

Jak widać Kate potrafi szybko znajdować nową miłość, choć nie zawsze jest to łatwe. "Byłam na tak wielu złych randkach. Pamiętam jedną, z której po prostu wyszłam, bo on był okropnie nudny. Czułam się okropnie i nawet nie chciałam, by zapłacił za kolację" - wyznaje w wywiadzie dla "Elle".