• ~Żal mi was
    (2012-09-27 19:09)
    JO.A Chyba Ci na mózg padło! 22 bmi? Co ty za bzdury wygadujesz?! Najpiękniejsze bmi to 15 max 16, nie więcej i nie mniej!
  • ~fdf
    (2012-05-21 20:42)
    Tłuste panny !
    I tak nie będziecie ładniejsze od szczupłych.

    Szkoda czasu na pisanie tutaj, lepiej weźcie się do ćwiczeń i diety,oraz
    przestańcie żreć non-stop.
  • ~Rafał
    (2012-12-30 21:21)
    wyjątkowo okropna i brzydka.Coś potwornego!Jak można coś tak potwornrgo promować i nazywać modelką ???Przecież to chore!Totalna patologia!
  • ~irol
    (2012-05-27 03:15)
    nie ma w co klepnąć...
  • ~Barby
    (2012-07-28 12:48)
    Jesli ona z taka konska twarza odniosla suckes to ja tym bardziej mam wieksza szanse byc od niej lepsza. Moze sprobuje swoich sil w modellingu anju drzyj nadchodzi konkurencja
  • ~martix
    (2012-05-22 00:48)
    Fdf - lecz sie na głowę.
    Faktem jest że kobita jest zdecydowanie za chuda. To że ktoś to stwierdza nie znaczy że jej zazdrości tylko ma jeszcze odrobinę zdrowego rozsądku. Trzeba być tempom idiotką albo fanatyczką żeby pisać takie coś do ludzi którzy stwierdzają fakty.
    Dla twojej wiadomości. Mam BMI w normie co znaczy że jestem od niej o wiele cięższa a już na pewno zdrowsza i ładniejsza.
  • ~Tarantula
    (2012-05-21 16:12)
    WAŻY 25 KG BEZ WŁOSÓW ŁONOWYCH.
  • ~JarekJ
    (2013-08-12 06:58)
    Grafik który porobił te przeróbki sylwetki Anji to jakiś patałach. Trójkąt antologii twarzy (odległości pomiędzy oczami i czubkiem nosa) nie jest trójkątem ze zdjęć portretowych. Oczywiście pasuje tu powiedzenie z "Nie ma mocnych" że trzeba być kaprawym na jedno oko aby uwierzyć, a ja jeszcze dodałbym że i głupim bo normalnego wzrokowo i umysłowo te tandetne photoshopowe przeróbki zdjęć nie przekonają.
  • ~anonimus
    (2013-06-16 00:01)
    jak dla mnie wygląda okropnie.sam gnat,co w tym pięknego?kobieta powinna wyglądać jak kobieta a nie jak worek kości
  • ~Jolka
    (2013-02-07 13:45)
    Nie można o niej powiedzieć ze jest piękna,ale ma bardzo ciekawa urodę co czyni z niej na prawdę ładna kobietę, do tego jest niesamowicie zgrabna, szczerze mówiąc to marze o takiej figurze jak ma ona!