1.Joanna Krupa – 804,5 tys. zł
Joannie Krupie jako jednej z niewielu Polek udało się zrobić karierę w Ameryce. Nic więc dziwnego, że modelka może sobie pozwolić na luksusowe stroje i dodatki. Przecież ciężko na nie zapracowała. W jednym z odcinków „Top model. Zostań modelką” pojawiła się w złotej sukience (10 tys. zł) i szpilkach Gucciego (4,5 tys. zł). Prawdziwą wisienką na torcie był zegarek za 40 tys. i pierścionek z diamentem wartym, bagatela, 750 tys zł. Miejsce 1.

2. Doda – 47 tys. zł
Doda także nie szczędzi grosza na ubrania. Na konferencji poświęconej walce z białaczką pojawiła się w butach Louboutina (5,5 tys. zł) i płaszczu Giambattisty Valliego (16 tys.), pod którym skrywała się szara mini Hervé Léger (4,5 tys. zł). Ale najdroższa była torebka – Hermes Birkin Bag to wydatek rzędu 20 tys. zł. Ale to za mało na pierwsze miejsce. Tym razem królowa musi jdnak zadowolić się drugą pozycją.

3.Justyna Steczkowska – 30 tys. zł
Justyna Steczkowska zawsze słynęła z elegancji. Piosenkarka uwielbia szykowne stroje od najlepszych projektantów. I doskonale zdaje sobie sprawę, że jako gwiazda estrady nie może pozwolić sobie na noszenie byle czego. Ta suknia nie była kupiona w zwykłym butiku. Pochodzi z kolekcji Escada Couture i kosztowała 30 tys. zł. Miejsce trzecie w naszym rankingu.

4. Edyta Herbuś – 20 tys. zł
Kiedyś styl Edyty Herbuś kojarzył się bardziej z kiczowatą rewią niż z elegancją z wyższej półki. Ale nadszedł dzień, że tancerka postanowiła zamienić się w damę. Stwierdziła więc, że najwyższa pora zacząć ubierać się u najlepszych włoskich mistrzów krawiectwa. Ta butelkowozielona kreacja Valentino rozpoczęła wielką przemianę Herbuś. Ale tania nie była. Na takie cudo trzeba wyłożyć ok. 20 tys. złotych. 4. Miejsce.

5. Natalia Lesz – 11 tys. zł
Natalia Lesz do tytułu damy bynajmniej nie aspiruje, ale jej młodzieżowy modny look też do najtańszych nie należy. Lesz ma ewidentną słabość do najbardziej topowych projektantów. Sukienka od Aleksandra McQueena kosztowała ją co najmniej 5 tys. złotych, a oryginalne buty od Christiana Louboutina 6 tysięcy. Dzięki temu Natalia ląduje na miejscu 5.

6. Agata Młynarska – 9,5 tys. zł
Agata Młynarska również ma słabość do drogich marek i potrafi zadać szyku. Trzeba jednak przyznać, że ubrania włoskich projektantów świetnie na niej leżą. Sukienka (2 tys.) i szpilki (2,5 tys.) Dolce

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię wartych fortunę kreacji!

>>> Czytaj także: Była prezenterka "Wiadomości" w ciąży!


>>> Czytaj także: Była prezenterka "Wiadomości" w ciąży!