Wielkanocne śniadanie u rodziców wymaga nieskazitelnego wyglądu. Połącz więc czerwoną spódnicę z elegancką koszulą oraz marynarką. Nie zapomnij o klasycznych szpilkach oraz subtelnej bieliźnie, która sprawi, że nawet podczas tego wytwornego śniadania będziesz czuła się niesamowicie kobieco. Dobra rada – zrezygnuj z biżuterii, niech funkcjonalnym i jedynym dodatkiem pozostanie minimalistyczna torebka ze złotymi detalami.

Reklama

Szykując obiad dla swoich bliskich, zamień elegancką bluzkę i marynarkę na lekką koszulę z długim rękawem i zabaw się dodatkami. Złoty zegarek, geometryczny naszyjnik i szpilki ze zwierzęcym motywem przykują uwagę wszystkich domowników! Abyś czuła się komfortowo postaw na dobrze dopasowaną bieliznę, która podkreśli walory sylwetki, tuszując jej drobne niedoskonałości.

Stylizacja na wielkanocny obiad / Media

Świąteczny wieczór to czas na relaks w towarzystwie przyjaciół i idealna pora na to, żeby postawić na zmysłową czerń! Miejsce koszuli niech zastąpi koronkowy top w połączeniu z idealnie skrojoną marynarką oraz zmysłowym kompletem marki Axami. W kwestii dodatków pozwól sobie na odrobinę szaleństwa – stylizację uzupełnij ekstrawagancką kopertówką oraz biżuteryjnymi balerinkami.

Stylizacja na świąteczny wieczór / Media

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!