Wielkanocne śniadanie u rodziców wymaga nieskazitelnego wyglądu. Połącz więc czerwoną spódnicę z elegancką koszulą oraz marynarką. Nie zapomnij o klasycznych szpilkach oraz subtelnej bieliźnie, która sprawi, że nawet podczas tego wytwornego śniadania będziesz czuła się niesamowicie kobieco. Dobra rada – zrezygnuj z biżuterii, niech funkcjonalnym i jedynym dodatkiem pozostanie minimalistyczna torebka ze złotymi detalami.

Szykując obiad dla swoich bliskich, zamień elegancką bluzkę i marynarkę na lekką koszulę z długim rękawem i zabaw się dodatkami. Złoty zegarek, geometryczny naszyjnik i szpilki ze zwierzęcym motywem przykują uwagę wszystkich domowników! Abyś czuła się komfortowo postaw na dobrze dopasowaną bieliznę, która podkreśli walory sylwetki, tuszując jej drobne niedoskonałości.

Świąteczny wieczór to czas na relaks w towarzystwie przyjaciół i idealna pora na to, żeby postawić na zmysłową czerń! Miejsce koszuli niech zastąpi koronkowy top w połączeniu z idealnie skrojoną marynarką oraz zmysłowym kompletem marki Axami. W kwestii dodatków pozwól sobie na odrobinę szaleństwa – stylizację uzupełnij ekstrawagancką kopertówką oraz biżuteryjnymi balerinkami.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!