Media

Dla bardziej cierpliwych proponujemy walentynkowe poduchy z filmowym cytatem. Poszewki na poduchy można kupić gotowe i odbić na nich pożądany napis, albo uszyć je samemu. Do odbicia napisu będziecie potrzebowali rozpuszczalnika NITRO, gąbki i napisu wydrukowanego w lustrzanym odbiciu na drukarce laserowej.

Reklama

ZOBACZ krok po kroku, jak robią to Majsterki >>>>

Media

Znacznie szybciej i łatwiej przygotować filcowe podkładki. To idealna ozdoba na stół w czasie walentynkowej kolacji. Zamiast nieśmiertelnych czerwonych serduszek proponujemy jednak puzzle albo czarno białe podkładki z motywem Yin i Yang. Jednowarstwowe podkładki wystarczy wyciąć nożyczkami. Ale, żeby walentynkowe podkładki były sztywniejsze i bardziej efektowne warto je stworzyć z kilku kolorów i warstw filcu. Wszystkie warstwy można zszyć, skleić, albo połączyć flizeliną.

ZOBACZ krok po kroku, jak robią to Majsterki>>>>

Media

Osobnym pomysłem na walentynkowy prezent własnoręcznie zrobiony jest tablica w ramce z komputerowych klawiszy. Do jej wykonania potrzebny jest jednak profesjonalny pistolet do klejenia na gorąco. Posłuży on do przymocowania komputerowych klawiszy do drewna. Dodatkowym wydatkiem jest farba tablicowa. Ale efekt naprawdę wynagrodzi Wam pracę i włożone środki! Tablica zachwyci każdego geeka.

ZOBACZ krok po kroku, jak robią to Majsterki >>>>

Media

A skoro już jesteśmy przy geekach, to mamy też świetny pomysł na wykorzystanie komputerowych procesorów. Ich faktura i design zachwycają, a wykonanie broszki jest banalnie proste. Wystarczy kupić zapinkę do biżuterii oraz klej dwuskładnikowy i walentynkowy prezent gotowy.

ZOBACZ krok po kroku, jak robią to majsterki >>>>