Walentynkowe szaleństwo

Reklama

Gdy tylko mija szał związany ze świętami Bożego Narodzenia, wpadamy w walentynkowy amok. Dzień Zakochanych atakuje nas z reklam, mediów, sklepowych półek. Singlom, którzy zazwyczaj ten dzień spędzają dokładnie tak, jak każdy inny, może to sprawiać dyskomfort.

Singlem zostaje się z wyboru lub z konieczności. Jednak niezależnie od tego, czy życie w pojedynkę jest wynikiem własnej decyzji, czy też efektem nieudanych prób znalezienia drugiej połowy, w końcu dopadają nas walentynki. Wszechogarniający nastrój romantycznego uniesienia i namolne reklamy przekonujące, że zakup właśnie tego towaru uszczęśliwi ciebie i partnera w tym dniu, mogą być męczące.

czytaj dalejDomowe Walentynki w towarzystwie

Cóż, walentynki po prostu trzeba przetrwać. A to może być wbrew pozorom całkiem przyjemne! Czy jesteś jedyną singielką wśród twoich znajomych? Pewnie nie. Dlatego dobrym pomysłem będzie zorganizowanie w tym dniu wspólnego spotkania. Może domowa impreza? Scenariusz znany od lat: każdy przynosi sałatkę lub coś "na ciepło", zrzucacie się na kilka butelek wina, puszczacie muzykę i świetnie się bawicie!

Inny scenariusz to grono koleżanek, miska orzeszków i komplet płyt dvd z całym sezonem "Przyjaciół" lub "Bridget Jones". A może wolicie inne kino? Wybór należy do was!

czytaj dalejReklama

Saturday Night Fever

A może lepiej zaszaleć na mieście? Warto przemyśleć tę opcję, zwłaszcza, że tegoroczne Walentynki wypadają w sobotę. Warto jednak pamiętać, że większość kawiarni, klubów, kin będzie opanowana przez wpatrzonych sobie głęboko w oczy i trzymających się za rączki zakochanych. Większość, ale nie wszystkie. Single tworzą zbyt dużą grupę konsumentów, by zupełnie o nich zapomnieć. Dlatego zorientuj się, jakie singlowe imprezy organizowane są w twoim mieście.