Inne
Reklama

Możecie spędzić je na romantycznej kolacji w restauracji. Może wybierzecie się do kina lub teatru, zrobicie coś szalonego. A może po prostu zostaniecie w domu, by świętować tylko we dwoje, z dala od świata zewnętrznego. Jednak niezależnie, w jaki sposób zamierzacie je spędzić, nie zapomnij, że sekret udanych walentynek leży nie tylko w miejscu. Nawet najbardziej wystawny wieczór straci dla niej swój urok, jeśli popełnisz gafę lub nie spełnisz jej najważniejszych oczekiwań.

Na całe szczęście na odsiecz idą przeprowadzone na próbie ponad 2 tys osób badania demaskujące, o czym przede wszystkim marzą kobiety i czego oczekują w ten dzień. Przeczytaj.

Inne

czytaj dalej
BEZ PRZESADY Z NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĄ


Walentynki nie zaczynają się z momentem wieczornego spotkania, lecz znacznie wcześniej - gdy składacie sobie życzenia z tej okazji. Trochę tradycyjnej oprawy z pewnością zaprocentuje! Bo choć większość kobiet regularnie komunikuje się z innymi za pomocą sms-ów i portali społecznościowych, ponad połowa czułaby się rozczarowana otrzymując walentynkowe życzenia od ukochanego w postaci np. wpisu w jej internetowym koncie. Zamiast tego chciałaby otrzymać tradycyjną walentynkowa kartkę z życzeniami.

Inne

czytaj dalej
ODROBINA POEZJI

Nastanie XXI wieku nie zmieniło jeszcze jednego: nadal wielu przedstawicielkom płci pięknej marzy się otrzymanie miłosnego poematu na ich cześć. Panie w takich wierszach doceniają przede wszystkim trud włożony w ich stworzenie. Tymczasem z tych panów, którzy postanowili marzenie takie spełnić, 6 procent przyznało się do przypisania sobie autorstwa istniejącej wcześniej poezji! Co piąty mężczyzna odruchowo przesłałby poemat sms-em, a co dziesiąty - e-mailem. Błąd. Jeżeli już wyznawać miłość na piśmie, lepiej robić to tak, by ona miała to na papierze!

Inne

czytaj dalejReklama

KOMPLEMENTUJ

Kobiety bardzo często dopominają się słów uznania, uwielbienia i miłości. Dlaczego? Bo takich słów zwyczajnie potrzebują, a w Święto Zakochanych ta potrzeba może tylko przybrać na sile. Badanie wykazało, że dwie na trzy kobiety chciałyby usłyszeć komplementy na temat swojego wyglądu.

Inne

czytaj dalejPATRZ GŁĘBOKO W OCZY

Wiadomo, że patrzysz na swojego rozmówcę. Pytanie, JAK to robisz. Co trzecia badana kobieta stwierdziła, że doceniłaby "dobry kontakt wzrokowy z partnerem", traktując to jako dowód oddania. Roztargnione, niezamierzone gapienie się w pustkę lub ścianę może jej sprawić przykrość. Za to niedopuszczalne jest błądzenie wzrokiem po innych kobietach. Takie "obczajanie" konkurentek za największą możliwą obrazę uznaje 8 na 10 kobiet!

Inne

czytaj dalejPODEJMIJ WYZWANIE: PRZECHWYĆ RACHUNEK

W ten dzień nieważne jest, jak dzielicie się obowiązkami i finansami. Walentynkowe koszty w opinii kobiety ponosi jej rycerz. Badanie wykazało, że co trzecia kobieta nie uwzględnia możliwości regulowania jakichkolwiek walentynkowych należności. Rycerskie uregulowanie wszelkich rachunków to z pewnością dobra inwestycja...

czytaj dalejTYLKO WY I NIKT INNY

Skoro już zabierasz ją na drogą kolację czy organizujesz inny wystawny wieczór, nie spodziewasz się, że ona może mieć ci za złe kilka banalnych sms-ów czy krótkich wymian zdań przez komórkę. Uzasadniona rada: wyłącz telefon komórkowy i Blackberry, a najlepiej wszelkie tego tupu urządzenia zostaw w domu. Badane panie prawie jednogłośnie przyznały: przerwanie romantycznego wieczoru sms-ami, mailami i telefonami doprowadziłoby je do szewskiej pasji.